کشور: ایران

تفریق – Subtraction 2022 زیرنویس فارسی

تفریق – Subtraction 2022

وقتی فرزانه مردی را در اتوبوس شهری می بیند که شباهت زیادی به شوهرش جلال دارد او را تا ساختمانی نا آشنا تعقیب می‌ کند در آنجا او می بیند که ساکنان به او سلام می کنند که گویی او را می شناسند و از خیابان تماشا می کند که او وارد آپارتمانی می شود تا با زن دیگری ملاقات کند .

دانلود فیلم

جنگ جهانی سوم – World War III 2022 زیرنویس فارسی

جنگ جهانی سوم – World War III 2022

شکیب یک کارگر روزمزد میانسالِ بی‌ خانمان است که همسر و پسرش را سال ‌های پیش در یک زلزله از دست داده و تاکنون با این امر کنار نیامده است او در طی چند سال گذشته با یک زن روسپی ناشنوای جوان به نام لادن رابطه برقرار کرده ‌است محل ساخت‌ و سازی که او امروز در آن کار می‌ کند معلوم می ‌شود که صحنهٔ فیلمی درباره جنایات آدولف هیتلر در طول جنگ جهانی دوم است و شکیب به دلیل شباهت عجیبش به هیتلر به عنوان جایگزین بازیگر قبلی انتخاب می ‌شود و خانه بزرگی به او داده می ‌شود و لادن با متوجه شدن این موضوع از او برای حل مشکلی کمک می خواهد .

دانلود فیلم

برادران لیلا – Leila’s Brothers 2022 زیرنویس فارسی

برادران لیلا – Leila’s Brothers 2022

لیلا در 40 سالگی تمام زندگی خود را صرف مراقبت از پدر و مادر و چهار برادرش کرده است در کشوری که درگیر تحریم ‌های اقتصادی بین ‌المللی است خانواده دائما با هم بحث می‌کنند و با زیر بار بدهی‌ خرد می‌شوند لیلا در حالی که برادرانش در تلاش برای گذراندن زندگی خود هستند نقشه ‌ای می‌کشد تا با راه ‌اندازی یک تجارت خانوادگی آنها را از فقر نجات دهد .

دانلود فیلم

قهرمان – A Hero 2021 زیرنویس فارسی

قهرمان – A Hero 2021

رحیم که به خاطر پرداخت بدهی به باجناقش در زندان به سر می‌ برد طی یک مرخصی دو روزه در تلاش است با پرداخت بخشی از بدهی رضایت شاکی‌ اش را به دست آورد اما هیچ چیز آن طور که باید پیش نمی‌ رود . . .