کشور: تایلند

سریع و خشن 9 : حماسه سریع – Fast & Furious 9 : The Fast Saga 2021 زیرنویس فارسی

سریع و خشن 9 : حماسه سریع – Fast & Furious 9 : The Fast Saga 2021

دام تورتو در حال تجربه یک زندگی آرام در کنار لتی و فرزندش است اما مجددا گذشته تاریکش برای او و تیم همیشگی‌ اش مشکلات تازه‌ ای را ایجاد می‌ کند و آنها این‌ بار می‌ بایست در برابر جیکوب برادر جوان‌ تر دام قرار گیرند که . . .

دانلود فیلم

تهدید سه گانه – Triple Threat 2019 زیرنویس فارسی

تهدید سه گانه – Triple Threat 2019

هنگامی که یک میلیاردر با نفوذ اقداماتی را علیه یک باند تبهکار انجام می‌ دهد آنها تصمیم می‌ گیرند که دختر او را به قتل برسانند در این میان گروهی از مبارزان حرفه‌ ای استخدام می‌شوند تا از کشته شدن آن دختر جلوگیری کنند .

دانلود فیلم

راه فراری نیست – No Escape 2015 زیرنویس فارسی

راه فراری نیست – No Escape 2015

یک خانواده آمریکایی بعد از ساکن شدن در خانه جدیدشان در کشوری دیگر خیلی زود خود را وسط کودتا می یابند و بعد به هر دری می زنند تا از محیطی که در آن خارجی ها را اعدام می کنند فرار کنند .

دانلود فیلم

نینجا : سایه یک قطره اشک – Ninja : Shadow Of A Tear 2013 زیرنویس فارسی

نینجا : سایه یک قطره اشک – Ninja : Shadow Of A Tear 2013

ارباب نینجیتسو کیسی که بعد از به قتل رسیدن همسرش خنجر کینه را در دلش تیز کرده است اکنون برای انتقام گیری می آید

دانلود فیلم

غیر ممکن – The Impossible 2012 زیرنویس فارسی

غیر ممکن – The Impossible 2012

یکی از بزرگترین فجایع زیست محیطی تاریخ بشریت یعنی سونامی اقیانوس هند در سال 2004 داستان واقعی خانواده ای که در میان ده ها هزار غریبه گیر افتاده و یکدیگر را گم کرده اند . . .

دانلود فیلم

خماری : قسمت دوم – The Hangover Part II 2011 زیرنویس فارسی

خماری : قسمت دوم – The Hangover Part II 2011

بلافاصله پس از میهمانی مجردی در لاس وگاس فیل ، استو ، آلن و داگ برای جشن عروسی استو به تایلند می روند برنامه استو برای مهمانی قبل از ازدواج درست از آب در نمی آید . .

مبارز تایلندی 3 – Ong Bak 3 2010 زیرنویس فارسی

مبارز تایلندی 3 – Ong Bak 3 2010

فیلم از ادامه سری قبل یعنی از جایی شروع می شود که تین رییس خود را کشت و توسط قبیله دشمن دستگیر شد حالا او را دست گیر کرده و به مقر فرمانده می برند و در آنجا نیز بعد از شکنجه و مبارزه بسیار سخت او را در حالت مرگ رها می کنند اما با کمک و مداوای دختری قوای خود را بدست آورده و برای انتقام آماده می شود . . .

دانلود فیلم

مبارز تایلندی 2 – Ong Bak 2 2008 زیرنویس فارسی

مبارز تایلندی 2 – Ong Bak 2 2008

در سال 1431 پادشاه سیا دکو و همسرش به دنبال خیانت یکی از سردارانش به قتل می رسد اما یک سرباز وفادار پسر آن‌ ها تین را نجات می دهد و او را در جنگل رها می کند .

دانلود فیلم

رمبو – Rambo 2008 زیرنویس فارسی

رمبو – Rambo 2008

جان رمبو پس از گذشت سال ها و روزهای زیادی که ازجنگ ویتنام سپری شده به میان جنگل های کوهستانی در تایلند شمالی رفته اما جنگ های 60 ساله قبیله ای بین برمیه ها و کارن ها در مرز میانمار مشکلات زیادی رو برای اون ایجاد می کند سربازان سازمان ملل برای کمک به افرادی که آسیب دیدند تصمیم می گیرند که به این منطقه بیاند اما مشکلات زیادی برای اونا به وجود می آید که . . .

دانلود فیلم