کشور: سوئد

خرچنگ سیاه – Black Crab 2022 زیرنویس فارسی

خرچنگ سیاه – Black Crab 2022

در یک دنیای پسا آخر الزمانی شش سرباز در یک ماموریت مخفی باید بسته ای مرموز را در یک مجمع الجزایر یخ زده حمل کنند . . .

دانلود فیلم

مردی به نام اتو – A Man Called Otto 2022 زیرنویس فارسی

مردی به نام اتو – A Man Called Otto 2022

اتو یک بدخُلق است که پس از از دست دادن همسرش از زندگی دست کشیده و می خواهد به همه چیز پایان دهد. هنگامی که یک خانواده جوان در همان نزدیکی نقل مکان می کنند او همتای خود را در ماریسول تیز هوش ملاقات می کند که منجر به دوستی می شود که دنیای او را تغییر می دهد .

دانلود فیلم

پرسونا – Persona 1966 زیرنویس فارسی

پرسونا – Persona 1966

الیزابت فوگلر بازیگری است که ناگهان تصمیم می گیرد سکوت اختیار کند تا ظاهرا دیگر مجبور نباشد در زندگی نقش بازی کند و دروغ بگوید اما آلما پرستاری که مامور مراقبت روانی او در ویلایی ساحلی شده ظاهرا زنی متفاوت و امیدوار به زندگی است .

دانلود فیلم

بره – Lamb 2021 زیرنویس فارسی

بره – Lamb 2021

داستان زوج جوان بدون فرزندی است که در یکی از روستاهای ایسلند زندگی می‌ کنند یک روز در اصطبل خانه نوزاد عجیب و مرموزی پیدا می‌ کنند آنها در ابتدا از این اتفاق بسیار خوشحال می‌ شوند اما . . .

دانلود فیلم

سبکی تحمل‌ ناپذیر هستی – The Unbearable Lightness Of Being 1988 زیرنویس فارسی

سبکی تحمل‌ ناپذیر هستی – The Unbearable Lightness Of Being 1988

بهار پراگ سال 1968 زندگی توماس جراح برجسته ای که علاقه ی خاصی به زنان دارد پس از ورود تانک های روسی به پراگ و سقوط حکومت آزاد دچار تغییرات بزرگی می شود . . .

یک دور دیگر – Another Round 2020 زیرنویس فارسی

یک دور دیگر – Another Round 2020

چهار دوست که همگی معلم دبیرستان هستند یک تئوری را به آزمایش می گذارند بر اساس این تئوری نگه داشتن میزان الکل خون در سطحی ثابت و مشخص باعث بهبود زندگی خواهد شد .

برنده 1 جایزه اسکار

دانلود فیلم

نیمه تابستان – Midsommar 2019 زیرنویس فارسی

نیمه تابستان – Midsommar 2019

فیلم داستان دو جوان است که برای دیدار با دوستانشان و همچنین شرکت در جشنواره نیمه تابستان به زادگاه روستایی آن ها در کشور سوئد سفر می کنند اما قرار نیست اوضاع به خوبی پیش برود . . .

مردگان نمی میرند – The Dead Don’t Die 2019 زیرنویس فارسی

مردگان نمی میرند – The Dead Don’t Die 2019

مردگان در یک شهر کوچک و آرام به پا می‌خیزند و سه مامور پلیس به همراه یک مسئول اسکاتلندی سرد خانه باید شهر را از دست زامبی ها نجات دهند .

دانلود فیلم

بورگ در برابر مک‌ انرو – Borg Vs. McEnroe 2017 زیرنویس فارسی

بورگ در برابر مک‌ انرو – Borg Vs. McEnroe 2017

این فیلم داستان رقابت دو تنیس‌ باز برجسته‌ی سابق دنیای تنیس را روایت می‌کند و شیا لابوف نقش جان مک‌‌ انرو را بر عهده دارد همچنین سوریر گودناسون نیز نقش بیورن بورگ را در این فیلم بازی کرده است این فیلم به داستان رقابت این دو تنیس‌ باز افسانه‌ ای پرداخته است و تمرکزش روی مسابقه حماسی ویمبلدون هست .