کشور: فرانسه

استخر بی ‌انتها – Infinity Pool 2023 زیرنویس فارسی

استخر بی ‌انتها – Infinity Pool 2023

دو شخص ثروتمند در تعطیلات خود در لی تولکا ، یک تفرجگاه مجلل به سر می ‌برند اما بیرون دروازه ‌های هتل چیزی خطرناک ‌تر در حال وقوع است .

دانلود فیلم

پینوکیوی دل تورو – Guillermo Del Toro’s Pinocchio 2022 زیرنویس فارسی

پینوکیوی دل تورو – Guillermo Del Toro’s Pinocchio 2022

در دوران ظهور فاشیسم در ایتالیای موسولینی یک عروسک چوبی نام پینوکیو به طرز شگفت انگیزی جان می گیرد و تلاش می کند تا انتظارات پدرش را بر آورده کند .

برنده 1 جایزه اسکار

دانلود فیلم

جنایات آینده – Crimes Of The Future 2022 زیرنویس فارسی

جنایات آینده – Crimes Of The Future 2022

نگاهی عمیق به آینده ای نه چندان دور که در آن بشر در حال یادگیری سازگاری با محیط مصنوعی خود است این تکامل انسان ها را فراتر از حالت طبیعی خود و به سمت دگردیسی سوق می دهد که ساختار بیولوژیکی آنها را تغییر می دهد .

عنکبوت مقدس – Holy Spider 2022 زیرنویس فارسی

عنکبوت مقدس – Holy Spider 2022

سعید یک مرد خانواده برای کشتن کارگران جنسی به مشهد می‌ رود اما پس از قتل چندین زن به دلیل عدم استقبال جامعه از این قتل ‌ها که فکر می ‌کرد انجامشان یک رسالت الهی است به شدت مضطرب می ‌شود سپس یک روزنامه ‌نگار وارد دنیایی می ‌شود که در آن مردی که رسانه ‌ها قاتل عنکبوتی را به آن لقب داده ‌اند اقدام مذموم خود را انجام می ‌دهد وقتی سعید دستگیر و به اعدام محکوم می ‌شود افکار عمومی او را به یک قهرمان تبدیل می ‌کند .

پیغامی از کینگ – Message From The King 2016 زیرنویس فارسی

پیغامی از کینگ – Message From The King 2016

داستان فیلم درباره‌ی مرد جوانی است که با کمی پول از آفریقای جنوبی به لُس آنجلس سفر می‌ کند تا خواهرش را پیدا کند اما او طی 24 ساعت در می‌ یابد که خواهرش به قتل رسیده و تنها 6 روز فرصت دارد تا انتقام مرگ خواهرش را بگیرد . . .

دانلود فیلم

مکبث – Macbeth 2015 زیرنویس فارسی

مکبث – Macbeth 2015

داستان فیلم در مرود ژنرال مکبث است که همسر جاه طلبش او را برای خیانت به پادشاه دانکن و بدست آوردن تاج و تخت ترغیب می کند . . .

دانلود فیلم

انسان اولیه – Early Man 2018 زیرنویس فارسی

انسان اولیه – Early Man 2018

در آغاز جهان هنگامی که موجودات نخستین و ماموت‌ های پشمالو در زمین پرسه می‌ زدند انسان‌ های نخستین داستان داگ و هوگنوب که دو شخص وابسته به هم بودند را تعریف می‌ کنند .

دانلود فیلم

گوژپشت نوتردام – The Hunchback Of Notre Dame 1996 زیرنویس فارسی

گوژپشت نوتردام – The Hunchback Of Notre Dame 1996

پاریس کازیمودو ناقوس زن بد شکل و بی قواره ی کلیسا نتردام دل باخته ی دختری کولی به نام اسمرالدا می شود و جان او را نجات می دهد اما . . .

دانلود فیلم