کشور: فرانسه

زیر پاریس – Under Paris 2024 زیرنویس فارسی

زیر پاریس – Under Paris 2024

پاریس برای اولین بار میزبان مسابقات قهرمانی سه گانه استقامت در رودخانه سن شده است خانم دانشمندی متوجه می شود کوسه عظیم الجثه ای در اعماق رودخانه شنا می کند و باید با کمک پلیس رودخانه جلوی حمام خون را بگیرد .

دانلود فیلم

اوریون و تاریکی – Orion And The Dark 2024 زیرنویس فارسی

اوریون و تاریکی – Orion And The Dark 2024

اوریون پسرکی است که از خیلی چیزها می ترسد اما بزرگ ترین ترسش تاریکی است تاریکی او را با خودش به سفری شبانه می برد تا به او نشان دهد تنها چیزی که باید از آن ترسید خود ترس است .

دانلود فیلم

فرار مرغی : طلوع ناگت – Chicken Run : Dawn Of The Nugget 2023 زیرنویس فارسی

فرار مرغی : طلوع ناگت – Chicken Run : Dawn Of The Nugget 2023

جینجر پس از فرار از مزرعه تویدی پناهگاه جزیره ای آرام برای کل گله پیدا کرده است اما در سرزمین اصلی تمام جوجه ‌ها با تهدید جدیدی روبرو می ‌شوند و جینجر و تیمش تصمیم می‌ گیرند وارد آن شوند .

دانلود فیلم

مهاجرت – Migration 2023 زیرنویس فارسی

مهاجرت – Migration 2023

خانواده اردک ها سعی می کنند پدر بیش از حد سخت گیر خود را متقاعد کنند تا به تعطیلات بروند .

دانلود فیلم

آناتومی یک سقوط – Anatomy Of A Fall 2023 زیرنویس فارسی

آناتومی یک سقوط – Anatomy Of A Fall 2023

زنی به نام ساندرا که یک نویسنده آلمانی است همسر فرانسوی‌ اش ساموئل و پسر 11 ساله‌ شان دنیل را دنبال می‌ کند که در شهری دور افتاده در رشته‌ کوه‌ های آلپ فرانسه زندگی می‌ کنند وقتی جسد بی‌ جان ساموئل کنار کلبه آن‌ ها و روی برف کشف می‌ شود پلیس باید روشن کند که آیا این مرد دست به خود کشی زده یا به قتل رسیده .

دانلود فیلم

قصاص – Retribution 2023 زیرنویس فارسی

قصاص – Retribution 2023

یکی از مدیران بانک در حالی که فرزندانش را به سمت مدرسه می برد تهدید به بمب گذاری می شود که در صورت توقف و پیاده شدن ماشینش منفجر می شود .

دانلود فیلم

ژان دو باری – Jeanne Du Barry 2023 زیرنویس فارسی

ژان دو باری – Jeanne Du Barry 2023

داستان زندگی ژان بکو دختر نامشروع یک خیاط مستمند در سال 1743 که به دربار لوئی پانزدهم رسید و تبدیل به آخرین معشوقه‌ ی او شد .

دانلود فیلم

نگهبانان کهکشان 3 – Guardians Of The Galaxy Vol. 3 2023 زیرنویس فارسی

نگهبانان کهکشان 3 – Guardians Of The Galaxy Vol. 3 2023

پیتر کویل که هنوز به دلیل از دست دادن گامورا در شوک است نگهبانان کهکشان را جمع می‌ کند تا در ماموریتی مهم از کیهان محافظت کنند ماموریتی که در صورت عدم موفقیت می ‌تواند به معنای پایان کار نگهبانان کهکشان باشد .

دانلود فیلم

استخر بی ‌انتها – Infinity Pool 2023 زیرنویس فارسی

استخر بی ‌انتها – Infinity Pool 2023

دو شخص ثروتمند در تعطیلات خود در لی تولکا ، یک تفرجگاه مجلل به سر می ‌برند اما بیرون دروازه ‌های هتل چیزی خطرناک ‌تر در حال وقوع است .

دانلود فیلم

تفریق – Subtraction 2022 زیرنویس فارسی

تفریق – Subtraction 2022

وقتی فرزانه مردی را در اتوبوس شهری می بیند که شباهت زیادی به شوهرش جلال دارد او را تا ساختمانی نا آشنا تعقیب می‌ کند در آنجا او می بیند که ساکنان به او سلام می کنند که گویی او را می شناسند و از خیابان تماشا می کند که او وارد آپارتمانی می شود تا با زن دیگری ملاقات کند .

دانلود فیلم