کشور: مالت

آخرین سفر دمتر – The Last Voyage Of The Demeter 2023 زیرنویس فارسی

آخرین سفر دمتر – The Last Voyage Of The Demeter 2023

داستان خدمه کشتی‌ ای که از کارپاتیا به مقصد انگلستان سفر می‌ کنند و متوجه می‌ شوند که بار خطرناکی در کشتی دارند .

دانلود فیلم

دنیای ژوراسیک قلمرو – Jurassic World Dominion 2022 زیرنویس فارسی

دنیای ژوراسیک قلمرو – Jurassic World Dominion 2022

چهار سال پس از نابودی ایزا نابلار دایناسورها اکنون در کنار انسان ها در سراسر جهان زندگی و شکار می کنند این تعادل شکننده آینده را تغییر می ‌دهد و یک ‌بار برای همیشه تعیین می ‌کند که آیا انسان ‌ها قرار است شکارچیان برتر سیاره‌ باقی بمانند یا ترسناک‌ ترین مخلوقات تاریخ در عصر جدید پیروز خواهند شد .

دانلود فیلم

قتل در قطار سریع السیر شرق – Murder On The Orient Express 2017 زیرنویس فارسی

قتل در قطار سریع السیر شرق – Murder On The Orient Express 2017

در یک قطار سریع السیر که به سوی اروپا در حال حرکت است و مسافران مهم و زیادی را نیز به همراه دارد قتلی رخ می دهد که قاتل آن نامعلوم است در بین راه قطار خراب می شود ولی یک کاراگاه که میداند قاتل ممکن است از این فرصت استفاده کند و از قطار فرار کند تصمیم می گیرد مسافران را در قطار نگه دارد و از آنها بازجویی کند ولی . . .

دانلود فیلم

آگورا – Agora 2009 زیرنویس فارسی

آگورا – Agora 2009

داستان اين فيلم درباره هيپاتيا بانوي ستاره‌ شناس و فيلسوف در اسکندريه در دوران حکومت رم بر اين سرزمين در قرن چهارم ميلادی و رابطه او با دو رقيب عشقی يکی برده‌ اش داووس و ديگری اشراف‌ زاده‌ ای به‌ نام اريستس است داووس از سويی عاشق بانوی خود شده و از سويی ديگر می تواند با پيوستن به طغيان مسيحيان به آزادی برسد اما . . .

دانلود فیلم

تروآ – Troy 2004 زیرنویس فارسی

تروآ – Troy 2004

هکتور و پاریس شاهزادگان تروا در ایالت اسپارتا مهمان هستند شاه اسپارتا منلائوس همسری زیبا به نام هلن دارد که دل پاریس جوان را ربوده است زمان برگشتن پاریس مخفیانه هلن را از قصر دزدیده و با خود به تروا می برد فرار هلن بهانه ای می شود تا آگا ممنون پادشاه قدرت طلب یونان با هزاران کشتی جنگی به شهر قلعه مانند تروا حمله کند . . .

دانلود فیلم

گلادیاتور – Gladiator 2000 زیرنویس فارسی

گلادیاتور – Gladiator 2000

یک ژنرال رومی مورد خیانت قرار میگیرد و خانواده‌اش توسط یک شاهزاده فاسد قتل عام می شوند او در پی انتقام‌ بعنوان یک گلادیاتور به روم باز می گردد .

برنده 5 جایزه اسکار و 2 جایزه گلدن گلوب

دانلود فیلم