کشور: مجارستان

استخر بی ‌انتها – Infinity Pool 2023 زیرنویس فارسی

استخر بی ‌انتها – Infinity Pool 2023

دو شخص ثروتمند در تعطیلات خود در لی تولکا ، یک تفرجگاه مجلل به سر می ‌برند اما بیرون دروازه ‌های هتل چیزی خطرناک ‌تر در حال وقوع است .

دانلود فیلم

بلک آدام – Black Adam 2022 زیرنویس فارسی

بلک آدام – Black Adam 2022

تقریبا پنج هزار سال از زمان اعطای قدرت‌ خدایان مصر و حبس بلک آدام می گذرد اکنون او از مقبره زمینی ‌اش آزاد شده و برای تحقق عدالت منحصر به فردش در دنیای امروزی تلاش می کند .

دانلود فیلم

بره – Lamb 2021 زیرنویس فارسی

بره – Lamb 2021

داستان زوج جوان بدون فرزندی است که در یکی از روستاهای ایسلند زندگی می‌ کنند یک روز در اصطبل خانه نوزاد عجیب و مرموزی پیدا می‌ کنند آنها در ابتدا از این اتفاق بسیار خوشحال می‌ شوند اما . . .

دانلود فیلم

تکه‌ های یک زن – Pieces Of A Woman 2020 زیرنویس فارسی

تکه‌ های یک زن – Pieces Of A Woman 2020

یک زن عزادار بعد از فوت بچه اش عزاداری یک ساله ای را آغاز می کند که باعث می شود روابطش با عزیزانش شکسته شود داستان کاملاً شخصی از زندگی یک زن که یاد می گیرد با غم از دست دادن هایش کنار بیاید .

دانلود فیلم

خارج از حفاظ – Outside The Wire 2021 زیرنویس فارسی

خارج از حفاظ – Outside The Wire 2021

در آینده‌ ای نزدیک یک هدایت‌ گر پهبادهای ارتش ایالات متحده به منظور تنبیه و مجازات به منطقه جنگی فرستاده می‌ شود و در آنجا با یک اندروید ملاقات می‌ کند که ماموریت دارد یک حمله هسته‌ ای را متوقف کند .

دانلود فیلم

بلوند اتمی – Atomic Blonde 2017 زیرنویس فارسی

بلوند اتمی – Atomic Blonde 2017

داستان فیلم حول محور جاسوسی است که موظف به پیدا کردن لیستی از مأموران دوجانبه است که در حال قاچاق به غرب می‌ باشند . . .

دانلود فیلم

آرشیو – Archive 2020 زیرنویس فارسی

آرشیو – Archive 2020

در آینده ی دور در سال 2038 جورج آلمور بر روی یک نمونه هوش مصنوعی ربات که خیلی به خصوصیات انسان نزدیک و واقعی است کار می کند . . .

دانلود فیلم

نیمه تابستان – Midsommar 2019 زیرنویس فارسی

نیمه تابستان – Midsommar 2019

فیلم داستان دو جوان است که برای دیدار با دوستانشان و همچنین شرکت در جشنواره نیمه تابستان به زادگاه روستایی آن ها در کشور سوئد سفر می کنند اما قرار نیست اوضاع به خوبی پیش برود . . .

جاسوسی که از من روی برگرداند – The Spy Who Dumped Me 2018 زیرنویس فارسی

جاسوسی که از من روی برگرداند – The Spy Who Dumped Me 2018

آدری و مورگان که بهترین دوست‌ های هم هستند ناخواسته درگیر یک توطئه و دسیسه در سطح بین‌ المللی قرار می گیرند زمانی که می فهمند یکی از مردهایی که آن‌ ها را ول کرده است در حقیقت یک جاسوس بوده . . .

دانلود فیلم