کشور: هلند

نبرد فراموش شده – The Forgotten Battle 2020 زیرنویس فارسی

نبرد فراموش شده – The Forgotten Battle 2020

در سال 1944 جنگ جهانی دوم یک خلبان سرنشین بریتانیایی یک پسر هلندی که در طرف آلمان می‌جنگد و یک زن مقاومت هلندی همگی در نبرد شلدت درگیر می‌شوند انتخاب آن ها متفاوت است اما هدف همگی آزادی است . . .

دانلود فیلم

رئیس مزرعه – Barnyard 2006 زیرنویس فارسی

رئیس مزرعه – Barnyard 2006

زمانی که صاحب مزرعه اقدام به ترک مزرعه اش می کند حیوانات مزرعه شروع می کنند به بازی کردن و آواز خواندن و رقصیدن اما اوضاع نمی تواند تا ابد به همین شکل ادامه یابد نهایتا کسی باید پا پیش بگذارد و امورات مزرعه را در غیاب صاحبش اداره کند بن یک گاو مسئول شجاع و بسیار باهوش است که حمایت از از حیوانات مزرعه را به به عهده می گیرد بن در عین حال مسائلی با پسرخود اوتیس دارد اوتیس یک بچه شورشی و فرمان ناپذیر است اما . . .

دانلود فیلم

اینبو – Ainbo 2021 زیرنویس فارسی

اینبو – Ainbo 2021

داستان فیلم درباره دختری به همین نام است که در وحشی ترین قسمت جنگل آمازون زندگی می کند پس از مدتی یک سری افراد به زادگاهش یعنی روستای کلونیا حمله می‌کنند اینبو سعی می‌کند مردمان انجا را نجات دهد و زادگاهش را پس بگیرد اما . . .

دانلود فیلم

یک دور دیگر – Another Round 2020 زیرنویس فارسی

یک دور دیگر – Another Round 2020

چهار دوست که همگی معلم دبیرستان هستند یک تئوری را به آزمایش می گذارند بر اساس این تئوری نگه داشتن میزان الکل خون در سطحی ثابت و مشخص باعث بهبود زندگی خواهد شد .

برنده 1 جایزه اسکار

دانلود فیلم

دستکش طلایی – The Golden Glove 2019 زیرنویس فارسی

دستکش طلایی – The Golden Glove 2019

فیلم دستکش طلایی که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است در مورد یک قاتل سریالی به نام فریتز هانکا است که ترس و وحشت زیادی را در دل ساکنان هامبورگ ایجاد کرد او در طول سال های 1970 تا 1975 چهار زن را به قتل رساند و جسد آن ها را در خانه اش مخفی کرد .

کتاب سیاه – Black Book 2006 زیرنویس فارسی

کتاب سیاه – Black Book 2006

هلند جنگ جهانی دوم دختری يهودی به نام راخل از اردوگاه های کار اجباری نازی ها می گريزد و به نهضت مقاومت مي پيوندند او موهايش را بور می کند و خود را مسيحی جا می زند . .

شکارچیان ذهن – Mindhunters 2004 زیرنویس فارسی

شکارچیان ذهن – Mindhunters 2004

هفت مامور FBI برای این که تبدیل به شکارچیان قاتلین سریالی شوند باید آزمونی سخت را پشت سر بگذارند اگر در این امتحان برنده شوند ماموریت های مهم و خطیر به آنها واگذار خواهد شد .

دانلود فیلم