کشور: هنگ کنگ

فیلم گارفیلد – The Garfield Movie 2024 زیرنویس فارسی

فیلم گارفیلد – The Garfield Movie 2024

گارفیلد پس از یک ملاقات غیر منتظره با پدر گمشده ‌اش با یک گربه خیابانی ژولیده ای به نام ویک آشنا می شود و مجبور می ‌شود که زندگی راحت خود را رها کرده تا در یک دزدی خنده‌ دار و پر مخاطره به ویک کمک کند اما . . .

شاه میمون – The Monkey King 2023 زیرنویس فارسی

شاه میمون – The Monkey King 2023

روایت ماجرای یک میمون و مبارزه‌ ی جادویی او با شیاطین ، خدایان ، اژدهایان و بزرگترین دشمنش که نفس خویش می‌ باشد می‌ پردازد در مسیر این مبارزه‌ ی افسانه‌ ای او با دختری روستایی آشنا می‌ شود که موقعیت وی را به چالش کشیده و او را با این حقیقت مواجه می‌ کند .

دانلود فیلم

آتش خشم – Raging Fire 2021 زیرنویس فارسی

آتش خشم – Raging Fire 2021

فیلم آتش خشم زندگی پلیس عدالت‌ خواهی به نام شان که توسط دپارتمان پلیس تحسین می‌ شود را به تصویر کشده است او که بسیاری از موارد جنایی را حل کرده است روزی از روزها در هنگام عملیات توسط گروهی مرموز از جنایتکاران به رهبری نگو نیکلاس . . .

دانلود فیلم

مولان – Mulan 2020 زیرنویس فارسی

مولان – Mulan 2020

این فیلم که بر اساس انیمیشن مولان شرکت دیزنی ساخته شده است درباره دوشیزه جوان چینی است که خود را به عنوان یک جنگجوی مرد جا میزند تا پدرش را نجات دهد . . .

دانلود فیلم

ایپ من 4 – Ip Man 4 : The Finale 2019 زیرنویس فارسی

ایپ من 4 – Ip Man 4 : The Finale 2019

استاد بزرگ کنگ فو ایپ به آمریکا سفر می کند جایی که دانش آموزش با افتتاح کردن یک مدرسه جامعه هنرهای رزمی محلی را نگران کرده است . . .

دانلود فیلم

سایه – Shadow 2018 زیرنویس فارسی

سایه – Shadow 2018

داستان در دوران فرمانروایی سه امپراتور (دوره‌ ای از تاریخ چین شامل فروپاشی امپراتوری هان و آشوب کلاه‌ زردها در این دوره سه حکومت بر سرزمین چین فرمانروایی می‌کردند) اتفاق می افتد و در مورد پادشاهی بزرگ هست که به همراه مردمش از میهنشان اخراج می شوند پادشاه قصد دارد به هر قیمتی شده سرزمینش را دوباره پس بگیرد برای همین متوسل به راه های مخفی و اسرار آمیز برای پیروزی در جنگ ها می شود که . . .

دانلود فیلم

استاد زد : میراث ایپ من – Master Z : The Ip Man Legacy 2018 زیرنویس فارسی

استاد زد : میراث ایپ من – Master Z : The Ip Man Legacy 2018

داستان بعد از اتفاقات قسمت سوم فیلم ایپ من جریان دارد در حالی که استاد چئونگ چی در باشگاه خود از ایپ من شکست می‎خورد سبک خود را متواضعانه در مقابل ایپ من کنار می ‎گذارد اما او بعد از مبارزه با یک خارجی قدرتمند به دردسر می‎افتد .

دانلود فیلم

رابین هوود – Robin Hood 2018 زیرنویس فارسی

رابین هوود – Robin Hood 2018

فیلم داستان رابین هود را پی می گیرد که از جنگ های صلیبی باز می گردد و جنگل شروود را مملو از فساد و شرارت می بیند با همکاری گروهی از قانون گریزان او امور را به دست می گیرد تا اوضاع را سر و سامان دهد . . .

دانلود فیلم

عطش انتقام – Peppermint 2018 زیرنویس فارسی

عطش انتقام – Peppermint 2018

این فیلم روایت گر داستان زندگی مادری فداکار است که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد و اکنون می‎خواهد از افرادی که به او ضربه زده ‎اند انتقام سختی بگیرد اما . . .

دانلود فیلم

شناور – Adrift 2018 زیرنویس فارسی

شناور – Adrift 2018

داستانی واقعی درباره دو نفر است که به طور اتفاقی با هم آشنا می شوند و عاشق یکدیگر می شوند اما این تمام ماجرا نیست و آنها در جریان یکی از هولناک ترین طوفانهای دریایی قرار می گیرند و باید سعی در نجات جان خود داشته باشند .