aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

دوداس – Devdas 2002
همراه با نسخه دوبله پارسی

دوداس – Devdas 2002

خلاصه داستان :دوداس پسر یک خانواده ثروتمند است که از دیرباز عاشق دختری به نام پرواتی بوده است اما خانواده اش مانع ازدواج او با آن دختر شده اند سرانجام دوداس برای تسکین دردش وارد مسیری برگشت ناپذیر می شود و سرنوشت او از دست او و همین طور خانواده اش خارج می شود . . .

جشن رقص پایان سال – The Prom 2020

جشن رقص پایان سال – The Prom 2020

خلاصه داستان :اتفاقات این فیلم در ایالت ایندیانا جریان دارد و داستان گروهی از چهار بازیگر تئاتر را دنبال می‌کنند که در تلاش هستند تا با احیای حرفه سابق خود به یک دختر نوجوان همجنس گرا که نتوانسته به‌ همراه دوستش به مدرسه پرام برود کمک کنند .

بلک باتم ما رینی – Ma Rainey’s Black Bottom 2020

بلک باتم ما رینی – Ma Rainey’s Black Bottom 2020

خلاصه داستان :شیکاگو سال هزار و نهصد و بیست و هفت یک جلسه ضبط انیسون که درگیر ما رِینی است بازیگری بلند پرواز و پر آوازه که مدیریت رنگ از دست داده او تصمیم به کنترل مادر آو بلوز غیرقابل کنترل را دارد بر اساس بازی برنده جایزه پولیتزر آگوست ویلسون است . . .

جینگل جنگل : سفر کریسمس – Jingle Jangle : A Christmas Journey 2020
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :یک دنیای تخیلی در داستان یک اسباب‌ بازی ساز عجیب و غریب نوه‌ی ماجراجویش و یک اختراع جادویی که قدرت تغییر زندگی‌شان را برای همیشه دارد .

مولان 2 – Mulan II 2004
همراه با نسخه دوبله پارسی

مولان 2 – Mulan II 2004

خلاصه داستان :اکنون جنگ با دشمنان پایان یافته و جنرال شانگ از مولان درخواست ازدواج کرده است اما مغول ها همچنان در صدد حمله به چین هستند و نداشتن نیروی نظامی کافی در چین برای مبارزه با مغول ها آن ها را به فکر اتحاد با کشور های همسایه وا داشته است که این اتحاد هزینه هایی برای کشور چین و سه پرنسس آن خواهد داشت .

مولان – Mulan 1998
همراه با نسخه دوبله پارسی

مولان – Mulan 1998

خلاصه داستان :داستان دختر قهرمانی که به خاطر بیماری پدرش در زمان حمله مغولها به چین خود را به شکل پسر در می آورد و مخفیانه به جای پدر وارد ارتش می شود . . .

کابوس قبل از کریسمس – The Nightmare Before Christmas 1993
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :جیک اسکلینگتون پادشاه شهر هالووین از وجود شهر کریسمس با خبر می‌شود و اقدامش برای آوردن کریسمس به شهرش گیج‌ کننده می‌شود .

پری دریایی کوچولو : آغاز آریل – The Little Mermaid : Ariel’s Beginning 2008
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان درباره این مسأله است که چرا موسیقی در امپراطوری زیردریایی آتلانتیکا ممنوع شده تا این که آریل و دوستان دریایی اش راهی پیدا می کنند که شاه تریتون گذشته را فراموش می کند . . .

پری دریایی کوچولو 2 : بازگشت به دریا – The Little Mermaid 2 : Return To The Sea 2000
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :آریل برای محافظت از دخترش در مقابل جادوگر دریا به او اجازه نمی دهد که حتی نزدیک اقیانوس بشود اما وقتی که دختر او 12 ساله می شود فرار می کند تا در زیر آب های دریا به ماجراجویی بپردازد .

پری دریایی کوچولو – The Little Mermaid 1989
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در دنیای زیر دریاها پری دریایی کوچولو اریل دختر شانزده ساله تریتون پادشاه دریاهاست اریل وقت خود را به جمع کردن اشیاء مربوط به انسان‌ ها و کشف دنیای آنها می گذراند در یک شب طوفانی کشتی شاهزاده اریک دچار حادثه می‌شود و اریل اریک را نجات می‌دهد و به دریا باز می‌گردد از اریل تصویری محو و صدایی زیبا و دلنشین در ذهن اریک نوزده ساله نقش می‌بندد از سوی دیگر اریل دلبسته اریک می‌شود و به دنبال راهی برای زندگی در خشکی می‌گردد . . .

برنده 2 جایزه اسکار و 2 جایزه گلدن گلوب