ماه سرکش – قسمت دوم : زخم‌ زننده – Rebel Moon – Part Two: The Scargiver 2024 زیرنویس فارسی

ماه سرکش – قسمت دوم : زخم‌ زننده – Rebel Moon – Part Two: The Scargiver 2024

در ادامه قسمت اول کورا و مبارزان باقی‌ مانده به همراه مردم آماده می‌ شوند تا از ولت در برابر حکومت دفاع کنند در همین زمان که حکومت راهی می‌ شود تا جلوی شورش در حال رشد را بگیرد مبارزان با گذشته‌ شان رو به‌ رو می‌ شوند و انگیزه‌ شان برای جنگیدن آشکار می‌ شود .

معصوم – Immaculate 2024 زیرنویس فارسی

معصوم – Immaculate 2024

داستان سیسیلیا زنی معتقد و با ایمان که با آغوشی گرم به صومعه ‌ای زیبا و معروف در حومه یکی از شهرهای ایتالیا دعوت می ‌شود اما خیلی زود متوجه می ‌شود خانه جدیدش رازهای ترسناک و شومی در خود جای داده .

دوشیزه – Damsel 2024 زیرنویس فارسی

دوشیزه – Damsel 2024

داستان یک دوشیزه که موافقت می‌کند تا با شاهزاده ‌ای زیبا رو ازدواج کند اما پس از مدتی متوجه می ‌شود که خانواده سلطنتی تنها برای قربانی کردن و پرداخت یک بدهی باستانی او را انتخاب کرده ‌اند .

دانلود فیلم

کافه کنار جاده – Road House 2024 زیرنویس فارسی

کافه کنار جاده – Road House 2024

یک مبارز سابق یو ‌اف ‌سی به نام الوود دالتون در یک رستوران مامور حفظ امنیت شده اما دیری نمی‌ گذرد که او متوجه می ‌شود همه ‌چیز آن‌ گونه که به نظر می‌ رسد نیست .

ریکی استانیکی – Ricky Stanicky 2024 زیرنویس فارسی

ریکی استانیکی – Ricky Stanicky 2024

داستان سه دوست صمیمی که در کودکی سعی می‌ کنند یک شوخی را عملی کنند اما شکست می‌ خورند و یک شخصیت خیالی به ‌نام ریکی استنیکی خلق می‌کنند تا از مخمصه فرار کنند حالا پس از بیست سال آن ‌ها هم چنان از ریکی خیالی به‌عنوان بهانه برای توجیه رفتار نابالغانه ‌شان استفاده می‌ کنند .

تل ماسه : بخش دو – Dune : Part Two 2024 زیرنویس فارسی

تل ماسه : بخش دو – Dune : Part Two 2024

پل آتریدس با فریمن‌ ها متحد می ‌شود تا از کسانی که خانواده‌ اش را نابود کرده ‌اند انتقام بگیرد او در مواجهه با انتخابی بین عشق و سرنوشت جهان سعی می‌ کند از آینده ‌ای تاریک جلوگیری کند که فقط خودش می ‌تواند پیش ‌بینی کند .

دانلود فیلم

فضانورد – Spaceman 2024 زیرنویس فارسی

فضانورد – Spaceman 2024

داستان فضانوردی که پس از یک سال دوری از خانه برای ماموریت اش نگران زندگی ‌اش بر روی زمین می ‌شود و حالا با کمک موجودی باستانی که در سفینه ‌اش پیدا کرده .

دانلود فیلم

مادام وب – Madame Web 2024 زیرنویس فارسی

مادام وب – Madame Web 2024

داستان زن جوانی به‌ نام کاساندرا وب که به قدرت دیدن آینده دست پیدا می‌ کند و حالا مجبور است با اتفاقاتی از گذشته‌ اش رو به‌ رو شود در این مسیر با سه زن جوان آشنا می‌ شود که تقدیر نیرومندی در پیش دارند البته اگر از زمان حال که برایشان بسیار خطرناک و مرگبار است نجات پیدا کنند .

دانلود فیلم

حسابی درگیر حرفات شدم – Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya 2024 زیرنویس فارسی

حسابی درگیر حرفات شدم – Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya 2024

یک مهندس رباتیک به نام آرین که در یافتن عشق حقیقی ناکام مانده عاشق دختری بی ‌نقص به نام سیفرا می ‌شود ولی خیلی زود متوجه می‌ شود او در واقع یک ربات است .

ارتقا یافته – Upgraded 2024 زیرنویس فارسی

ارتقا یافته – Upgraded 2024

آنا یک کارآموز هنری مشتاق است که در آخرین لحظه توسط رئیس فوق ‌العاده ‌اش به یک سفر کاری در لندن دعوت می ‌شود و با ویلیام جذاب و ثروتمند در هواپیما ملاقات می‌ کند .