aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

هنر دفاع شخصی – The Art Of Self-Defense 2019

هنر دفاع شخصی – The Art Of Self-Defense 2019

خلاصه داستان :یک مرد که مدام در خیابان مورد حمله دیگران قرار می‌گیرد در یک باشگاه جودو ثبت نام می‌کند تا یاد بگیرد چطور از خود دفاع کند اما . . .

نافرمانی – Disobedience 2017

نافرمانی – Disobedience 2017

خلاصه داستان :زنی به جامعه ای بر می گردد که او را به دلیل علاقه اش به دوستی از دوران کودکی دور کرده بود با برگشتن او دوباره این علاقه شعله ور می شود . . .

چشم – The Eye 2008
همراه با نسخه دوبله پارسی

چشم – The Eye 2008

خلاصه داستان :سیدنی ولز یک نوازنده ویولن در یک گروه مطرح است که در دوران کودکی طی یک حادثه تلخ هنگام بازی با خواهر بزرگترش کور شده است و در حال حاضر با وجود کوری زندگی کاملا مستقلی دارد تا اینکه یک اهدا کننده قرنیه برای او پیدا می شود و پیوند قرنیه به خوبی انجام می شود و سیدنی بینایی خود را دوباره به دست می آورد ولی خوشحالی او بعد از این اتقاق زیاد طول نمی کشد چشمهای اهدایی به او چیزی فراتر از یک چشم معمولی هستند و چیزهایی را می بینند که برای سیدنی قابل درک نیستند و همین امر باعث می شود که سیدنی به دنبال هویت اهدا کننده قرنیه خود برود که در ادامه متوجه می شود که . . .

تغییر چهره – Face/Off 1997
همراه با نسخه دوبله پارسی

تغییر چهره – Face/Off 1997

خلاصه داستان :یک تکنیک نو ظهور در علم پزشکی به یک مامور مخفی اجازه می دهد تا ظاهر خود را به طور کامل شبیه یک تبهکار مشهور کرده و از این راه در گروه او نفوذ کند اما زمانی که . . .