aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

مسابقه – Race 2008

مسابقه – Race 2008

خلاصه داستان :رامیر و راجیو دو برادر ناتنی هستند که یک مزرعه بزرگ را در آفریقای جنوبی دارند رانویر مردی زیرک و پرخاشگر است در حالی که راویر الکلی می باشد . . .

سرخوش – Malang 2020

سرخوش – Malang 2020

خلاصه داستان :مردی که اکنون به یک خلافکار بزرگ تبدیل شده و فقط مواد مصرف می کند یاد گذشته اش می افتد که چه جوان عاشق و ساده ای بود دلیل تمام دیوانگی های او کشته شدن عشقش می باشد و حالا سعی دارد که انتقامش را بگیرد ولی یک پلیس او را دستگیر می کند . . .

دیوانگی – Pagalpanti 2019

دیوانگی – Pagalpanti 2019

خلاصه داستان :داستان در مورد سه مرد جوان است که در زندگی شکست خورده اند و تصمیم میگیرند تا با سرقت اموال دو گانگستر زندگی خودشان را سرو سامان بدهند اما . . .

شادکامی مطلق – Total Dhamaal 2019

شادکامی مطلق – Total Dhamaal 2019

خلاصه داستان :مردی پس از مرگش راز پنجاه میلیونی را افشا میکند و حالا چندین گروه با هم قرار میگذارند که هر کس زودتر ان پول را پیدا کرد ماله خودش خواهد شد اما . . .

میلیونر زاغه نشین – Slumdog Millionaire 2008
همراه با نسخه دوبله پارسی

میلیونر زاغه نشین – Slumdog Millionaire 2008

خلاصه داستان :جوانی به نام جمال کودکی خود را در خيابان‌ ها و حلبی آبادها گذرانده و عشقی رؤيايی به دختری به نام لتيکا دارد جمال فرصت اين را می‌يابد که در مسابقه تلويزيونی چه کسی ميليونر می‌شود ؟ شرکت کند او تا آخرين سئوال اين مسابقه پيش می‌رود اما وقت مسابقه به پايان می‌رسد و ادامه آن به برنامه آينده موکول می شود در اين هنگام پليس که به پاسخ‌ های صحيح جمال شک کرده و موفقيت وی را تقلب می‌داند و او را دستگير می کند در زمانی که او بازجویی می شود ماجرایی از زندگی‌ اش را تعریف می کند ماجراهایی که نشان می دهد چرا جواب سوال‌ ها را می داند .

برنده 8 جایزه اسکار و 4 جایزه گلدن گلوب

قلب – Mann 1999

قلب – Mann 1999

خلاصه داستان :زنی جوان بر روی یک کشتی به مقصد هندوستان عاشق پسری خوشگذران می شود آنها با هم قرار می گذارند باز هم همدیگر را ببیند اما سرنوشت نقشه های دیگری برای آنها در سر دارد .