aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

نوئل – Noelle 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

نوئل – Noelle 2019

خلاصه داستان :داستان این فیلم حول محور فرزند بابانوئل می‌چرخد زمانی که پدر او تصمیم می‌گیرد که خودش را بازنشسته کند او مجبور می‌شود که کنترل شغل خانوادگی‌ شان را در دست بگیرد و آن را در مسیر درست پیش ببرد از طرف دیگر هم در همین حین برادرش که قرار بود به جای پدرشان تبدیل به بابانوئل شود به خاطر پرواز شب کریسمس دچار مشکل می‌شود و دیگر اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهد .

آن : قسمت دوم – It Chapter Two 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

آن : قسمت دوم – It Chapter Two 2019

خلاصه داستان :اتفاقات قسمت دوم این فیلم بیست و هفت سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد جایی که اعضای باشگاه بازندگان به واسطه‌ی یک تماس تلفنی مرموز بار دیگر دور هم جمع می‌شوند تا دوباره با پنی وایز این دلقک ترسناک و مخوف مواجه شوند . . .

ظاهر و باطن – Inside Out 2015
جز 250 فیلم برتر با رتبه 160
همراه با نسخه دوبله پارسی

ظاهر و باطن – Inside Out 2015

خلاصه داستان :رایلی دختر 11 ساله و شادی است که بخاطر شرایط خانوادگی مجبور می شود به همراه پدر و مادرش به شهر سان فرانسیسکو نقل مکان کند رایلی در این شهر جدید باید دوستان جدید پیدا کرده و وضعیت خودش را با این محیط تطبیق دهد با این‌ حال 5 احساس مهم ذهن او شامل خوشی ، ناراحتی ، خشم ، ترس و انزجار قادر نیستند در موقعیت جدیدی که رایلی در آن قرار گرفته مدیریت همیشگی شان را بر ذهن او داشته باشند و دائما در حال کشمکش هستند اما . . .

برنده 1 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب

ابری با احتمال بارش کوفته‌ قلقلی 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :لینت لاکوود سرانجام موفق می شود تا خود را به عنوان یک مخترع نابغه مطرح کند اما درست در زمانی که فلینت از وضعیت خود بسیار راضی به نظر می رسد خبر می رسد که اختراع عجیب او که آب را به غذا تبدیل می کرد کماکان فعالیت می کند و در حال تبدیل جانورانی جهش یافته به غذا است . . .

توربو – Turbo 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

توربو – Turbo 2013

خلاصه داستان :یک اتفاق عجیب باعث می شود تا حلزونی صاحب سرعتی باورنکردنی شود حال این حلزون قصد دارد با استفاده از این قدرت رویای قدیمی اش را زنده کرده و در مسابقات ایندی شرکت کند اما . . .

ابری با احتمال بارش کوفته‌ قلقلی – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2009
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان درمورد هِنری و خواهرش است که به داستان پدربزرگشان در مورد اتفاقات عجیب یک جزیره در اقیانوس اطلس گوش می دهند مردم این جزیره فقط غذاهای ساده و تکراری می خورند و بعداً یکی از اهالی آن جزیره به فکر به وجود آوردن یک تحول غذایی برای شهرشان دست به کار عجیبی میزند که . . .

سوپر بد – Superbad 2007

سوپر بد – Superbad 2007

خلاصه داستان :اِون ست و فوگل سه نوجوان سال آخر دبیرستانی هستند که تنها چند هفته به پایان دوران تحصیلشان باقیمانده اما آنها تاکنون موفق نشده اند رابطه دوستی با دخترهای مدرسه خود برقرار کنند . . .