aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

به جای آن – Would You Rather 2012

به جای آن – Would You Rather 2012

خلاصه داستان :زنی که به سختی تلاش می کند به برادر بیمار خود کمک کند قبول می کند در بازی مرگباری که توسط نجیب زاده ای دیوانه اجرا می شود شرکت کند . . .

یک نفر بزرگ – Someone Great 2019

یک نفر بزرگ – Someone Great 2019

خلاصه داستان :جنی یک روزنامه نگار مشتاق حوزه موسیقی است که به تازگی در شغل رویایی خود پذیرفته شده و قرار است به سانفرانسیسکو نقل مکان کند این در حالی است که نامزد جنی از این وضعیت چندان خوشحال نیست و تصمیم گرفته که رابطه اش با جنی را تمام کند جنی برای التیام قلب شکسته اش دو تن از بهترین دوستانش به نام های ارین و بلیر را دور هم جمع می کند تا برای آخرین بار یک ماجراجویی هیجان انگیز را در نیویورک به انجام برسانند این فیلم یک داستان صمیمانه و خنده دار از روابط و عشق را به تصویر می کشد همچنین به ما نشان می دهد که رها کردن دهه 20 سالگی عمر و وارد شدن به دوران بزرگسالی چگونه است .

پیچ پرفکت 3 – Pitch Perfect 3 2017

پیچ پرفکت 3 – Pitch Perfect 3 2017

خلاصه داستان :پس از مسابقات جهانی موسیقی گروه به این مهم پی می برد که ساخت موسیقی دهان آینده ای ندارد در این میان آنها فرصت تازه ای پیدا کرده اند تا با پیوستن به یک تور خارجی موسیقی شهرتی دست و پا کنند اما . . .

پیچ پرفکت 2 – Pitch Perfect 2 2015

پیچ پرفکت 2 – Pitch Perfect 2 2015

خلاصه داستان :گروه موسیقی که در قسمت اول موفق به اجرای برنامه شدند این بار باید خودشان را برای شرکت در مسابقات جهانی آماده کنند مسابقاتی که تابه حال هیچ گروه آمریکایی در آن برنده نشده . . .

پیچ پرفکت – Pitch Perfect 2012

پیچ پرفکت – Pitch Perfect 2012

خلاصه داستان :بکا که یک دانشجوی تازه وارد در دانشگاه باردن است برای ورود به گروه بلا که یک گروه موسیقی دخترانه است فریب می خورد گروه بلا برای آنکه انرژی بیشتری برای نمایش شان داشته باشند از پسر های گروه رقیب استفاده می کنند .