aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

آشفته – Disturbia 2007

آشفته – Disturbia 2007

خلاصه داستان :کال جوانی مودب است که یک روز که همراه پدرش به ماهی گیری می رود در راه بازگشت اتومبیل شان دچار سانحه شده و پدر کال کشته می شود یک سال بعد او تبدیل به جوانی عصبی و بدخلق شده است که یک روز سر کلاس یکی از معلمانش را کتک می زند او به خاطر این کار در دادگاه محاکمه شده و جریمه او این است که به مدت سه ماه در خانه شان زندانی باشد او برای سرگرم شدن همسایه ها را زیر نظر می گیرد تا اینکه . . .

یادگاری – Memento 2000
جز 250 فیلم برتر با رتبه 55
همراه با نسخه دوبله پارسی

یادگاری – Memento 2000

خلاصه داستان :لئونارد مردی که حافظه کوتاه مدتش را از دست داده و دیگر قادر نیست چیز جدیدی را به خاطراتش اضافه کند او بوسیله یادداشت‌ ها و خالکوبی‌ کردن بدنش به دنبال مردی است که فکر می کند همسرش را به قتل رسانده در واقع این هدف آخرین چیزی است که او به یاد می آورد .

ماتریکس – The Matrix 1999
جز 250 فیلم برتر با رتبه 16
همراه با نسخه دوبله پارسی

ماتریکس – The Matrix 1999

خلاصه داستان :اندرسون که یک برنامه نویس است متوجه شده که چیزی در دنیا درست نیست او مدتی است که به دنبال رد پایی از شخصی به نام مورفیوس می گردد تا بتواند با او دیدار کند و برای سوالاتی که در ذهنش دارد جوابی پیدا کند روزی این تماس از طریق دختری به نام ترینیتی صورت می گیرید و باعث می شود تا زندگی آقای اندرسون به طوری کامل تغییر پیدا و از دنیای ماتریکس بیدار شده تا دنیای واقعی را که سال ها از او مخفی شده بود را ببیند اما . . .

برنده 4 جایزه اسکار