aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

کجیلیونر – Kajillionaire 2020

کجیلیونر – Kajillionaire 2020

خلاصه داستان :بعد از این که والدین خلافکار یک زن از یک غریبه می خواهند که در یکی از سرقت های بزرگی که در حال برنامه ریزی اش هستند همکاری کند زندگی این زن زیر و رو می شود . . .

یک نفر بزرگ – Someone Great 2019

یک نفر بزرگ – Someone Great 2019

خلاصه داستان :جنی یک روزنامه نگار مشتاق حوزه موسیقی است که به تازگی در شغل رویایی خود پذیرفته شده و قرار است به سانفرانسیسکو نقل مکان کند این در حالی است که نامزد جنی از این وضعیت چندان خوشحال نیست و تصمیم گرفته که رابطه اش با جنی را تمام کند جنی برای التیام قلب شکسته اش دو تن از بهترین دوستانش به نام های ارین و بلیر را دور هم جمع می کند تا برای آخرین بار یک ماجراجویی هیجان انگیز را در نیویورک به انجام برسانند این فیلم یک داستان صمیمانه و خنده دار از روابط و عشق را به تصویر می کشد همچنین به ما نشان می دهد که رها کردن دهه 20 سالگی عمر و وارد شدن به دوران بزرگسالی چگونه است .

دوشیزه بالا – Miss Bala 2019

دوشیزه بالا – Miss Bala 2019

خلاصه داستان :داستان فیلم خانم بلا که از یک داستان اسپانیایی زبان الهام گرفته شده است داستان زنی به نام گلوریا را روایت می کند که زمانی که او به جبهه های مرزی می رود وارد دنیای خطرناکی می شود که حال باید از تمام فکر قدرت و حیله گری خود برای زنده ماندن استفاده کند .