aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

شکار – The Hunt 2012
جز 250 فیلم برتر با رتبه 96

شکار – The Hunt 2012

خلاصه داستان :معلمی زندگی تنهایی دارد و تمام مدت در تلاش‌ ست تا بتواند حضانت قانونی پسرش را بگیرد زندگی‌ اش رفته رفته بهتر می‌‌شود همچنان که عاشق می‌شود و خبری خوب از جانب پسرش به او می‌رسد ولی قرار‌ست که این شانس تازه با دروغی کوچک نابود شود .

دکتر استرنج – Doctor Strange 2016
همراه با نسخه دوبله پارسی

دکتر استرنج – Doctor Strange 2016

خلاصه داستان :موضوع فیلم در مورد یک جراح اعصاب می باشد که طی حادثه ای که برایش رخ می دهد دیگر قادر به ادامه کار نیست و از این رو تلاش می کند تا با علم جادوگری آشنا شود و از این قدرت برای حفظ عدالت جهان مبارزه کند اما . . .

پولار – Polar 2019

پولار – Polar 2019

خلاصه داستان :دانکن ویزلا ملقب به بلک کایزر از برترین قاتلان دنیا است او تصمیم گرفته که حرفه خود را کنار بگذارد و خودش را بازنشسته کند اما کارفرمای سابقش توطئه‌ ای علیه او برنامه ریزی کرده است که بلک کایزر را مجبور میکند تا با ارتشی متشکل از قاتلان جوان‌ تر سریع‌ تر و بی‌ رحم مبارزه کند قاتلانی که هیچ چیز جلودار آنها نیست و هر کاری می‌کنند تا وظیفه‌ای که به آنها محول شده است را درست انجام دهند .

خیزش والهالا – Valhalla Rising 2009
همراه با نسخه دوبله پارسی

خیزش والهالا – Valhalla Rising 2009

خلاصه داستان :مبارزی یک چشم و کر که دارای قدرتهای ماورا الطبیعه است به مدت چندین سال توسط بارده یکی از بزرگان اسکاندیناوی زندانی شده بودبه کمک یک برده به نام آره یک چشم اسیرکننده خود را کشته و با هم سفری به قلب تاریکی را آغاز می کنند . . .