aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

قبل از اینکه به خواب بروم – Before I Go To Sleep 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :زنی هر روز از خواب بیدار می شود و هیچ چیز به یاد نمی آورد که نتیجه یک تصادف آسیب زا بوده است تا اینکه یک روز متوجه حقایق وحشتناکی می گردد که او را مجبور می کند از تمام کسانی که اطراف او هستند سوال بپرسد . . .

شزم – Shazam! 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

شزم – Shazam! 2019

خلاصه داستان :بیلی بتسون پسری 14 ساله است که بعد از پیدا کردن جادویی هزارساله می‌تواند تنها با گفتن یک کلمه به طور جادویی به ابرقهرمانی بالغ به نام شزم تبدیل شود او خیلی زود پس از کشف قدرت‌ هایش در مواجهه با دکتری پلید به نام تادیوس سیوانا باید آنها را به بوته‌ی آزمایش بگذارد اما . . .

استکهلم – Stockholm 2018
همراه با نسخه دوبله پارسی

استکهلم – Stockholm 2018

خلاصه داستان :داستان این فیلم بر اساس رویدادهای واقعی می‌باشد و درباره‌ی دزدی از بانک و گروگان گیری در شهر استکهلم است که به عنوان سندرم استکهلم نام گرفته است در اوایل دهه‌ی هفتاد میلادی لارس نایتسروم که یک فرد سابقه‌دار است بعد از حمله به یک بانک در شهر استکهلم و گروگان گرفتن تعدادی از کارکنان بانک درخواست آزادی همکار قدیمی‌اش را که در زندان است می‌کند و . . .

بندزن خیاط سرباز جاسوس – Tinker Tailor Soldier Spy 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان فیلم داستان فرد اول سازمان بریتانیا به نام کنترل است که با یک اسم رمز به نام سیرک شناخته می شود او یکی از جاسوسان ماهرش به نام جیم پردیوکس را برای ماموریتی می فرستد جیم مامور است تا ژنرالی مجارستانی که به نظر عنصری تهدید کننده است را تفتیش کند اما او توسط نیرو های شوروی دستگیر و زخمی می شود از طرفی کنترل هم به همراه دستیارش جورج اسمایلی می خواهند اوضاع را مرتب کنند که در اقدامی تعجب برانگیز توسط سازمان های جهانی باز نشسته می شوند . . .

یک مشت دروغ – Body Of Lies 2008

یک مشت دروغ – Body Of Lies 2008

خلاصه داستان :داستان یک مامور سیا به نام راجر فریس است که برای پیدا کردن یکی از سران تروریست القاعده به نام سلیمان به اردن می رود در این بین او با پرستاری عرب به نام عایشه آشنا می شود فیلم مضمونی ضد تروریستی دارد و در عین حال از سیاست های مداخله جویانه آمریکا نیز انتقاد می کند اما به دلیل حضور گلشیفته فراهانی در آن برای تمام ایرانیها فیلم جالب و دیدنی محسوب می شود .