aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

والاس و گرومیت : نفرین خرگوشی – Wallace & Gromit : The Curse Of The Were-Rabbit 2005
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :والاس و گرومیت در محله‌ی وست والابی کسب و کاری جدید راه انداخته‌اند آنتی پستو (ضد آفت) نوعی خدمات انسانی ردیابی آفت هاست که والاس و گرومیت به کمکش خرگوش‌ ها و سایر جانورانی را که محصولات باغچ ه‌های محله را می‌خورند به دام می‌اندازند و به جایی دیگر منتقل می‌کنند . . .

برنده 1 جایزه اسکار

کتاب خوان – The Reader 2008

کتاب خوان – The Reader 2008

خلاصه داستان :میشل برگ پسری که در سنین نوجوانی عاشق و هم‌خانه‌ی زن میان‌ سالی به نام هانا می‌شود روابط عاشقانه‌ ی آن ها روز به روز بیشتر می‌شود ولی پس از چند سال هنگامی که میشل در رشته‌ی حقوق تحصیل می‌کند متوجه می‌شود که عشق قدیم‌اش هانا به جرم جنایات جنگی و عضویت در حزب نازی آلمان در دادگاه کیفری در حال محاکمه است و این مسئله زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد . . .

برنده 1 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب

اسرار رسمی – Official Secrets 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

اسرار رسمی – Official Secrets 2019

خلاصه داستان :فیلم داستان فردی به نام گان را می‌گوید که یک یادداشت سری را در معرض سیستم‌های جاسوسی گذاشت و به این صورت این یادداشت را لو داد .

کلاغ سفید – The White Crow 2018

کلاغ سفید – The White Crow 2018

خلاصه داستان :این فیلم در مورد مرد جوانی به نام رودلف نوریف است که به بهترین رقاص باله در روسیه تبدیل می شود تا اینکه به پاریس سفر می کند در این سفر اتفاقاتی رخ می دهد که رودلف را مجبور می کند برای گرفتن پناهندگی سیاسی اقدام کند . . .

هتل بزرگ بوداپست – The Grand Budapest Hotel 2014
جز 250 فیلم برتر با رتبه 189
همراه با نسخه دوبله پارسی

هتل بزرگ بوداپست – The Grand Budapest Hotel 2014

خلاصه داستان :در سال 1930 که دولتی فاشیست در حال قدرت گرفتن است و شعله جنگ در حال روشن شدن هتل بزرگ بوداپست به واسطه تلاش فراوان مهماندار و شاگردش به یکی از برترین تفریحگاه‌ های اروپا تبدیل شده است یکی از مشتریان همیشگی هتل می‌میرد و یک نقاشی ارزشمند به مهماندار می رسد با این اتفاق همه چیز تغییر می‌کند . . .

برنده 4 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب

فهرست شیندلر – Schindler’s List 1993
جز 250 فیلم برتر با رتبه 6
همراه با نسخه دوبله پارسی

فهرست شیندلر – Schindler’s List 1993

خلاصه داستان :داستان واقعی مقطعی از زندگی اسکار شیندلر سرمایه دار آلمانی در خلال جنگ جهانی دوم است اسکار شیندلر در ابتدا با استفاده از شرایطی که جنگ فراهم آورده بود یهودیان را به عنوان کارگر برای کارخانه اش انتخاب می‌کند تا پول کمتری برای استخدام کارگر داده باشد و درآمد بیشتری بدست آورد او نیز مانند سران حزب نازی فردی فرصت طلب و اهل عیش و نوش است او به طور پیوسته در تلاش است تا با سران نازی ارتباط برقرار کند تا در این شرایط بیشترین نفع را ببرد . . .

برنده 7 جایزه اسکار و 3 جایزه گلدن گلوب