aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

برای دسترسی کامل به آرشیو سایت ، ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس وارد شوید  

میراث – Inheritance 2020
همراه با نسخه دوبله پارسی

میراث – Inheritance 2020

خلاصه داستان :پدرسالار یک خانواده ثروتمند و قدرتمند به طور ناگهانی می میرد و همسر و دختر خود را با یک میراث مخفی تکان دهنده که تهدید به کشف و نابودی زندگی آنها می کند رها می کند . . .

ماموریت : غیرممکن – فال‌ اوت – Mission : Impossible – Fallout 2018
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :اتان هانت و تیم IMF به همراه دوستان دیگرشان در اقصی نقاط کشور این بار در هنگام اجرای ماموریتی به مشکلی برخورد می کنند که . . .

ماموریت : غیرممکن – ملت یاغی – Mission : Impossible – Rogue Nation 2015
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :اتان هانت و گروهش در غیرممکن ترین ماموریت خود تا به حال قرار می گیرند یعنی از بین بردن سندیکا یک سازمان بین المللی سرکش که با افراد بسیار ماهر خود متعهد به نابود کردن صندوق بین المللی پول (IMF) است

ماموریت : غیرممکن – پروتکل شبح – Mission : Impossible – Ghost Protocol 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :زمانی که مشخص می شود سازمان IMF مسئول انفجار در کرملین بوده است‌ تصمیم گرفته می شود تا این سازمان برای همیشه تعطیل شود اما اتان هانت و گروه جدیدش براي اثبات بی گناهی و پاک كردن نام سازمان خود از این اتهام بر خلاف دستورات مقامات بالاتر وارد عملیاتی می شوند که . . .

پاول – Paul 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

پاول – Paul 2011

خلاصه داستان :گریم و کلایو نویسنده کتابهای کمیک مصور و دو دوست صمیمی هستند که تصمیم می گیرند به اتفاق یکدیگر سرتاسر آمریکا را بگردند تا شاید بتوانند موجود فضایی ببینند آنها در مسیر راهشان تصمیم می گیرند تا سری به منطقه ممنوعه در صحرای نوادا (منطقه 51) بزنند در همین زمان در منطقه 51 یک بیگانه فضایی به نام پاول موفق به فرار از محل نگهداری‌ اش می شود و بصورت کاملا پنهانی در ماشین گریم و کلایو که در همان نزدیکی حضور داشتند سوار می شود گریم و کلایو بعد از مواجه با این موجود فضایی در یک اقدام عجیب تصمیم می گیرند تا پاول را به زادگاهش یعنی فضا بازگردانند اما . . .