aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

ددوود – Deadwood : The Movie 2019

ددوود – Deadwood : The Movie 2019

خلاصه داستان :داستان فیلم از جایی شروع می‌شود که در آن مردم شهر ددوود برای گرامیداشت یاد و خاطره‌ی داکوتا استیت هوود دور هم جمع شده‌اند غافل از اینکه مالک بخش اصلی شهر با کلانتر در حال درگیری است .

روز مادر – Mother’s Day 2016

روز مادر – Mother’s Day 2016

خلاصه داستان :داستان در هم پیچیده در اطراف یک میزبان تلویزیونی یک زن مطلقه به دنبال عشق و یک زن کسی که می خواهد برای تقویت رابطه خود را با مادرش . . .

من شماره چهار هستم – I Am Number Four 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

من شماره چهار هستم – I Am Number Four 2011

خلاصه داستان :جان ظاهرا نوجوانی معمولی هست که مانند دیگر همسن و سالانش به مدرسه می رود اما جان نه یک نوجوان معمولی بلکه یک بیگانه فضایی است که از سیاره ای به نام ماگادور گریخته و به زمین پناهنده شده است او در واقع چهارمین نفر از 9 نفری ( که اصطلاحا به آنها ماگادوریان می گویند ) است که از این سیاره خارج شده و به زمین آمده 3 ماگادوریان قبلی کشته شده اند و حالا جان تنها کسی است که باید از میان برداشته شود و ماگادوریان ها هم قصد دارند برای نابودی او به زمین بیایند اما . . .

دختر همسایه – The Girl Next Door 2004

دختر همسایه – The Girl Next Door 2004

خلاصه داستان :داستان فیلم در مورد نوجوان هیجده ساله ای به نام میتو کیدمن است که سال پایانی دوران دبیرستان خود را می گذراند متیو احساس می کند هیچوقت یک زندگی کامل نداشته است تا زمانی که دنیله به همسایگی متیو نقل مکان می کند و متیو با دیدین او احساس می کند که دختر رویاهای خود را پیدا کرده است همه چیز خوب پیش می رود تا این که دوست میتو حقیقتی را درباره دنیله به او می گوید . . .

سرنوشت یک مرد – A Man Apart 2003
همراه با نسخه دوبله پارسی

سرنوشت یک مرد – A Man Apart 2003

خلاصه داستان :داستان فیلم در مورد یک مامور پلیس به اسم وتر است او در مرزهای جنوبی امریکا بدنبال یکی از بزرگترین و بی رحم ترین قاچاقچیان مواد مخدر است به اسم لوکرو است وتر عاقبت موفق می شود او را دستگیر کند و لوکرو به حبس ابد محکوم می شود اما قسم می خورد که روزی از وتر انتقام بگیرد . . .