aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

زندانیان – Prisoners 2013
جز 250 فیلم برتر با رتبه 198
همراه با نسخه دوبله پارسی

زندانیان – Prisoners 2013

خلاصه داستان :کلر دوور نجاریست بسیار مذهبی.در مراسم روز شکرگزاری او به همراه خانواده به خانه همسایه خود می‌رود اما در همین حین دختر وی و دختر صاحب خانه ناگهان ناپدید می‌شوند بعد از ناپدید شدن دختر کلر دوور و دوستش کارگاه لوکی مسئول تحقیق در این پرونده می‌شود.اما این پدر ناامید چه مقدار می‌تواند در حفاظت از خانواده خود موفق باشد . . .

سرباز صفر – Troop Zero 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

سرباز صفر – Troop Zero 2019

خلاصه داستان :داستان فیلم درباره دختری غیر معمول است که علاقه خاصی به فضا دارد زمانی که او متوجه می شود مسابقه ای قرار است در ناسا انجام شود گروهی را تشکیل می دهد و . . .

بیوه ها – Widows 2018
همراه با نسخه دوبله پارسی

بیوه ها – Widows 2018

خلاصه داستان :زمانی که چهار دزد مسلح در آخرین ماموریت سرقت‎ شان به طور ناگهانی کشته می‎شوند تنها همسران آنها هستند که می‎توانند ماموریت ناتمام‎ شان را به پایان برسانند اما در این بین مشکلاتی به وجود می‎آید که . . .

خدمتکاران – The Help 2011
جز 250 فیلم برتر با رتبه 238
همراه با نسخه دوبله پارسی

خدمتکاران – The Help 2011

خلاصه داستان : بامداد شروع حقوق مدنی سه بانوی اهل می سی سی پی در شرف برداشتن قدمی اعجاب انگیز در زندگی شان هستند یکی از این سه بانو اسکیتر 22 ساله است که به تازگی از دانشگاه به خانه برگشته و بزرگترین غصه ی مادرش هم اکنون ازدواج اوست بانوی دیگر خانومی دورگه ی آمریکایی آفریقای حکیمی به نام آیبیلین است او خدمتکاری است که به تازگی فرزندش را از دست داده و بانوی سوم مینی بهترین دوست آیبیلین است که به دنبال شغلی محترمانه می گردد با اینکه این خانم ها تفاوت های بسیاری دارند اما دست سرنوشت آنها را با هم همراه می کند تا نقشه ای محرمانه و حیاتی را پیش ببرند . . .

برنده 1 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب