کشور: اسپانیا

جعبه پرنده : بارسلونا – Bird Box : Barcelona 2023 زیرنویس فارسی

جعبه پرنده : بارسلونا – Bird Box : Barcelona 2023

پس از اینکه یک نیروی مرموز همه کسانی که آن را می‌ بینند از بین می‌ برد سباستین و دختر جوانش آنا سفر بقای خود را در خیابان‌ های متروک بارسلون آغاز می‌ کنند اما همان طور که سباستین با سایر بازماندگان برای رفتن به سمت یک پناه گاه امن متحد می‌ شود یک تهدید غیر منتظره و حتی شوم‌ تر خود را نشان می‌ دهد .

دانلود فیلم

اشتباه من – My Fault 2023 زیرنویس فارسی

اشتباه من – My Fault 2023

نوح باید شهر دوست پسر و دوستانش را ترک کند و به عمارت شوهر ثروتمند جدید مادرش نقل مکان کند او با نیک برادر ناتنی جدیدش آشنا می شود آنها مخفیانه دیوانه وار عاشق می شوند .

پیمان – The Covenant 2023 زیرنویس فارسی

پیمان – The Covenant 2023

فیلم در مورد گروهبان جان کینلی است که در آخرین سفر خود در افغانستان با مترجمی محلی به نام احمد همراه می ‌شود احمد جان خود را به خطر می ‌اندازد تا جان کینلی که مجروح شده را با عبور از مسیرهای طاقت فرسا به مکانی امن منتقل کند .

دانلود فیلم

پاپ جن گیر – The Pope’s Exorcist 2023 زیرنویس فارسی

پاپ جن گیر – The Pope’s Exorcist 2023

تصویری از شخصیت واقعی پدر گابریل آمورث کشیشی که به عنوان جن گیر ارشد واتیکان عمل می کرد و بیش از ده هزار جن گیری در طول زندگی خود انجام داد .

دانلود فیلم

مومیایی ها – Mummies 2023 زیرنویس فارسی

مومیایی ها – Mummies 2023

داستان سه مومیایی که از لندن کنونی سر در می آورند و به دنبال انگشتری قدیمی متعلق به خانواده سلطنتی می گردند که باستان شناس بلند پرواز لُردکارنبی آن را دزدیده است.

دانلود فیلم

شانس – Luck 2022 زیرنویس فارسی

شانس – Luck 2022

در این برنامه پرده از نبرد هزاره‌ای بین سازمان ‌های خوش شانس و بد شانسی که مخفیانه بر زندگی روزمره تأثیر می ‌گذارد برداشته می ‌شود .

دانلود فیلم

آنچارتد – Uncharted 2022 زیرنویس فارسی

آنچارتد – Uncharted 2022

روایت گر داستان ‌های شخصی به نام نیتن دریک می ‌باشد که به همراه استاد و دوست همیشگی خود یعنی ویکتور سالیوان راهی سفری خطیر برای پیدا کردن گنجی بزرگ می‌ شود گنجی که هیچ کس موفق به یافت آن نشده ! داستان از آن ‌جایی جالب می ‌گردد که نیتن سرنخ ‌هایی پیدا می ‌کند که . . .

دانلود فیلم

خزانه – The Vault 2021 زیرنویس فارسی

خزانه – The Vault 2021

تام یک دانش آموخته نابغه مهندسی به گاو صندوق بانک اسپانیا علاقه مند است ساختمان بانک بیش از 100 سال قدمت دارد هیچ نقشه ای از ساختمان در دسترس نیست و یک سیستم امنیتی شامل یک رودخانه زیر زمینی است که در صورت شکسته شدن دیوارهای آنها اتاق امن را طغیان می کند .

دانلود فیلم

مادران موازی – Parallel Mothers 2021 زیرنویس فارسی

مادران موازی – Parallel Mothers 2021

داستان فیلم در مورد دو زن به نام ‌های جانیس و آنا است که هر دو مجرد هستند و ناخواسته باردار شده اند هر دوی آنها در یک بیمارستان و در اتاقی مشترک بستری هستند جانسین که زن بالغی است از بارداری خود بسیار خوشحال است اما آنا که بسیار جوان و خام است به شدت ترسیده و نگران است .

دانلود فیلم

تقدیم به رم با عشق – To Rome With Love 2012 زیرنویس فارسی

تقدیم به رم با عشق – To Rome With Love 2012

این فیلم در شهر رمانتیک رم داستان در هم پیچیده ی چند شخصیت متفاوت را به تصویر می کشد کارگری که به تازگی تبدیل به یک شخص مشهور شده یک معمار که به خیابانی که در آنجا دوران دانشجویی اش را می گذرانده باز گشته است یک زوج جوان که در حال گذراندن ماه عسل شان هستند و یک کارگردان اپرا که نا امیدانه به دنبال خواننده های با استعداد می گردد . . .