کشور: اسپانیا

جامعه برفی – Society Of The Snow 2023 زیرنویس فارسی

جامعه برفی – Society Of The Snow 2023

هواپیمای یک تیم راگبی بر روی یخچالی در رشته کوه آند سقوط می کند معدود مسافرانی که از حادثه جان سالم به در می برند خود را در یکی از سخت ترین محیط های جهان برای زنده ماندن می بینند .

ناکجا – Nowhere 2023 زیرنویس فارسی

ناکجا – Nowhere 2023

زن باردار جوانی به نام میا با پنهان شدن در یک کانتینر دریایی در یک کشتی باری از کشوری در حال جنگ فرار می کند پس از طوفان شدید میا کودک را در حالی که در دریا گم شده به دنیا می آورد جایی که باید برای زنده ماندن بجنگد .

دانلود فیلم

قصاص – Retribution 2023 زیرنویس فارسی

قصاص – Retribution 2023

یکی از مدیران بانک در حالی که فرزندانش را به سمت مدرسه می برد تهدید به بمب گذاری می شود که در صورت توقف و پیاده شدن ماشینش منفجر می شود .

دانلود فیلم

جعبه پرنده : بارسلونا – Bird Box : Barcelona 2023 زیرنویس فارسی

جعبه پرنده : بارسلونا – Bird Box : Barcelona 2023

پس از اینکه یک نیروی مرموز همه کسانی که آن را می‌ بینند از بین می‌ برد سباستین و دختر جوانش آنا سفر بقای خود را در خیابان‌ های متروک بارسلون آغاز می‌ کنند اما همان طور که سباستین با سایر بازماندگان برای رفتن به سمت یک پناه گاه امن متحد می‌ شود یک تهدید غیر منتظره و حتی شوم‌ تر خود را نشان می‌ دهد .

دانلود فیلم

اشتباه من – My Fault 2023 زیرنویس فارسی

اشتباه من – My Fault 2023

نوح باید شهر دوست پسر و دوستانش را ترک کند و به عمارت شوهر ثروتمند جدید مادرش نقل مکان کند او با نیک برادر ناتنی جدیدش آشنا می شود آنها مخفیانه دیوانه وار عاشق می شوند .

پیمان – The Covenant 2023 زیرنویس فارسی

پیمان – The Covenant 2023

فیلم در مورد گروهبان جان کینلی است که در آخرین سفر خود در افغانستان با مترجمی محلی به نام احمد همراه می ‌شود احمد جان خود را به خطر می ‌اندازد تا جان کینلی که مجروح شده را با عبور از مسیرهای طاقت فرسا به مکانی امن منتقل کند .

دانلود فیلم

پاپ جن گیر – The Pope’s Exorcist 2023 زیرنویس فارسی

پاپ جن گیر – The Pope’s Exorcist 2023

تصویری از شخصیت واقعی پدر گابریل آمورث کشیشی که به عنوان جن گیر ارشد واتیکان عمل می کرد و بیش از ده هزار جن گیری در طول زندگی خود انجام داد .

دانلود فیلم

مومیایی ها – Mummies 2023 زیرنویس فارسی

مومیایی ها – Mummies 2023

داستان سه مومیایی که از لندن کنونی سر در می آورند و به دنبال انگشتری قدیمی متعلق به خانواده سلطنتی می گردند که باستان شناس بلند پرواز لُردکارنبی آن را دزدیده است.

دانلود فیلم

شانس – Luck 2022 زیرنویس فارسی

شانس – Luck 2022

در این برنامه پرده از نبرد هزاره‌ای بین سازمان ‌های خوش شانس و بد شانسی که مخفیانه بر زندگی روزمره تأثیر می ‌گذارد برداشته می ‌شود .

دانلود فیلم

آنچارتد – Uncharted 2022 زیرنویس فارسی

آنچارتد – Uncharted 2022

روایت گر داستان ‌های شخصی به نام نیتن دریک می ‌باشد که به همراه استاد و دوست همیشگی خود یعنی ویکتور سالیوان راهی سفری خطیر برای پیدا کردن گنجی بزرگ می‌ شود گنجی که هیچ کس موفق به یافت آن نشده ! داستان از آن ‌جایی جالب می ‌گردد که نیتن سرنخ ‌هایی پیدا می ‌کند که . . .

دانلود فیلم