کشور: ایتالیا

معصوم – Immaculate 2024 زیرنویس فارسی

معصوم – Immaculate 2024

داستان سیسیلیا زنی معتقد و با ایمان که با آغوشی گرم به صومعه ‌ای زیبا و معروف در حومه یکی از شهرهای ایتالیا دعوت می ‌شود اما خیلی زود متوجه می ‌شود خانه جدیدش رازهای ترسناک و شومی در خود جای داده .

دانلود فیلم

فراری – Ferrari 2023 زیرنویس فارسی

فراری – Ferrari 2023

زندگی ‌نامه‌ ی انزو فراری غول خودرو سازی که تعریف دوباره ی از ماشین اسپورت ایتالیایی ارائه دادند و عملا مسابقات فرمول یک را پایه گذاری کردند .

دانلود فیلم

تسخیر در ونیز – A Haunting In Venice 2023 زیرنویس فارسی

تسخیر در ونیز – A Haunting In Venice 2023

در ونیز پس از جنگ جهانی دوم پوآرو که اکنون بازنشسته شده و در تبعید خود زندگی می کند با اکراه در یک جلسه شرکت می کند اما هنگامی که یکی از مهمانان به قتل می رسد این به کارآگاه سابق بستگی دارد که یک بار دیگر قاتل را کشف کند .

دانلود فیلم

اکولایزر 3 – The Equalizer 3 2023 زیرنویس فارسی

اکولایزر 3 – The Equalizer 3 2023

رابرت مک کال که اکنون در خانه خود در جنوب ایتالیا به سر می برد متوجه می شود که دوستانش از سوی روسای جانی کنترل می شوند با خطرناک تر شدن اوضاع مک کال متوجه می شود که او باید از دوستانش در مقابل مافیا محافظت کند .

دانلود فیلم

استخوان ‌ها و همه‌ چیز – Bones And All 2022 زیرنویس فارسی

استخوان ‌ها  و همه‌ چیز – Bones And All 2022

مارن سالی که در جستجوی پدری که هرگز ملاقات نکرده است به یک سفر می رود تا بفهمد چرا اصرار به کُشتن مردمی را دارد که او را دوست دارند .

دانلود فیلم

بکت – Beckett 2021 زیرنویس فارسی

بکت – Beckett 2021

در پی تصادف دلخراش رانندگی در یونان بکت یک گردشگر آمریکایی خود را در مرکز یک توطئه سیاسی خطرناک و در حال فرار برای نجات زندگیش می بیند . . .

دانلود فیلم

بیل و تد رو در رویی با موسیقی – Bill & Ted Face The Music 2020 زیرنویس فارسی

بیل و تد رو در رویی با موسیقی – Bill & Ted Face The Music 2020

یک مسافر زمان از آینده به دو دوست بسیار صمیمی به نام بیل و تد می‌ گوید که یکی از موسیقی‌ های آن‌ ها می‌ تواند دنیا را نجات دهد و همچنین به جهان هستی توازن بخشد . . .

دانلود فیلم

دو پاپ – The Two Popes 2019 زیرنویس فارسی

دو پاپ – The Two Popes 2019

پشت دیوارهای واتیکان پاپ بندیکت محافظه‌ کار و آینده لیبرال است در این میان پاپ فرانسیس باید زمینه‌ ی مشترکی را برای ایجاد مسیر جدید برای کلیسای کاتولیک پیدا کند .

دانلود فیلم