کشور: ترکیه

وزارت جنگ ناجوانمردانه – The Ministry Of Ungentlemanly Warfare 2024 زیرنویس فارسی

وزارت جنگ ناجوانمردانه – The Ministry Of Ungentlemanly Warfare 2024

ارتش بریتانیا یک گروه کوچکی از سربازان بسیار ماهر را استخدام می کند تا در طول جنگ جهانی دوم در برابر نیروهای نازی ها اعتصاب کنند

رجب ایودیک 7 – Recep Ivedik 7 2022 زیرنویس فارسی

رجب ایودیک 7 – Recep Ivedik 7 2022

رجب ایودیک و نورالله تصمیم می‌ گیرند به خانه روستایی که از مادربزرگش به ارث رسیده است بروند رجب که از زندگی روستایی لذت می ‌برد از وجود پروژه‌ ای مطلع می‌ شود که به روستا و جنگل‌ های اطراف آن آسیب خواهد زد او دست به دست با اهالی روستا برای ابطال این پروژه مبارزه می‌ کند .

دانلود فیلم

رجب ایودیک 6 – Recep Ivedik 6 2019 زیرنویس فارسی

رجب ایودیک 6 – Recep Ivedik 6 2019

ششمین قسمت از سری فیلم های کمدی رجب است که در این قسمت رجب خودش را در کنیا پیدا می کند و ماجراجویی های خنده دار خودش را آغاز می کند .

دانلود فیلم

معجزه در بند هفتم – Miracle In Cell No. 7 2019 زیرنویس فارسی

معجزه در بند هفتم – Miracle In Cell No. 7 2019

این فیلم داستان یک پدر بیمار روانی را به تصویر می کشد که به اشتباه متهم به قتل می شود او یک دختر شش ساله دارد .

دانلود فیلم

سجین 6 – Siccin 6 2019 زیرنویس فارسی

سجین 6 – Siccin 6 2019

یک روح شیطانی دختری را در خانه اش آزار می دهد داخل خانه اتفاقات ناگواری برای او و اعضای خانواده اش رخ می دهد یکی از شخصیت های قدیمی بازگشته و سعی می کند این خانواده را از سرنوشت شومی که در انتظارشان است نجات دهد .

دانلود فیلم

سجین 5 – Siccin 5 2018 زیرنویس فارسی

سجین 5 – Siccin 5 2018

هیل با ظاهر و رفتار عجیب خود توی چشم می زند او به همراه مادر ، خاله و مادر بزرگ افسرده ی خود در خانه ای تاریخی در نِوسیر زندگی می کند .

دانلود فیلم

جان فدا – Can Feda 2018 زیرنویس فارسی

جان فدا – Can Feda 2018

ارتش ترکیه به مدت هفت سال است که در یک منطقه خطرناک بدون کمک هیچ کشوری درحال جنگ با تروریست ها است و سعی در نابود کردن آنها دارد در این بین فرمانده آلپر با تیمی متشکل از نیرو های ویژه به آن منطقه اعزام می شوند در آنجا متوجه تله بزرگی علیه ارتش میشن و مجبور میشن با همان تعداد کم به مقابله با دشمن بپردازن در اصل مهم ترین امتحان اونا وجدانشونه که در این منطقه بتونن انسانیت خودشون رو حفظ کنن .

دانلود فیلم

سجین 4 – Siccin 4 2017 زیرنویس فارسی

سجین 4 – Siccin 4 2017

داستان خانواده بیلماز که با توجه به مشکلات مالی به خانه مادر بزرگ خود می روند اما خانه او تنها یک خانه قدیمی نیست بلکه آرامگاه شوهر مرحومش نیز می باشد .

دانلود فیلم

رجب ایودیک 5 – Recep Ivedik 5 2017 زیرنویس فارسی

رجب ایودیک 5 – Recep Ivedik 5 2017

در ادامه‌ ی چهار قسمت قبل این مجموعه کمدی این‌ بار رجب پا به مسابقاتِ المپیک می گذارد و شاهد درخشش او در این دوره مسابقات و اتفاقات جالبی که رُخ می‌ دهند خواهیم بود . . .

دانلود فیلم