کشور: مکزیک

اره 10 – Saw X 2023 زیرنویس فارسی

اره 10 – Saw X 2023

جان کرامر در آزاردهنده ‌ترین قسمت از فیلم ‌های « اره » که میان رویدادهای قسمت اول و دوم قرار گرفته و فصل ناگفته شخصی ‌ترین بازی جیگسا را بررسی می‌ کند بازگشته است جان بیمار و نا امید به مکزیک سفر می‌ کند تا . . .

دانلود فیلم

سوسک آبی – Blue Beetle 2023 زیرنویس فارسی

سوسک آبی – Blue Beetle 2023

داستان فیلم در مورد یک نوجوان مکزیکی است که یک سوسک بیگانه را پیدا می‌ کند این سوسک به او زرهی فوق العاده می‌ دهد .

دانلود فیلم

صدای آزادی – Sound Of Freedom 2023 زیرنویس فارسی

صدای آزادی – Sound Of Freedom 2023

داستان واقعی باور نکردنی یک مامور سابق دولتی که به هوشیاری تبدیل شده و ماموریت خطرناکی را برای نجات صدها کودک از دست قاچاقچیان جنسی آغاز می کند .

دانلود فیلم

پینوکیوی دل تورو – Guillermo Del Toro’s Pinocchio 2022 زیرنویس فارسی

پینوکیوی دل تورو – Guillermo Del Toro’s Pinocchio 2022

در دوران ظهور فاشیسم در ایتالیای موسولینی یک عروسک چوبی نام پینوکیو به طرز شگفت انگیزی جان می گیرد و تلاش می کند تا انتظارات پدرش را بر آورده کند .

دانلود فیلم

کوچه کابوس – Nightmare Alley 2021 زیرنویس فارسی

کوچه کابوس – Nightmare Alley 2021

تمرکز داستان بر روی استن کارلایل یک انسان جاه‌ طلب است که روان پزشکی به‌ نام دکتر لیلیت ریتر را ملاقات می‌ کند و ریتر ثابت می‌ کند که به اندازه او خطرناک است . . .

دانلود فیلم

انتلرز – Antlers 2021 زیرنویس فارسی

انتلرز – Antlers 2021

در یکی از شهر های دور افتاده ی اورگان یک معلم راهنمایی به همراه برادر کلانترش درگیر یک دانش آموز عجیب و غریب شده اند که راز های تاریکی را مخفی کرده است این ماجرا آن ها را به یک موجود افسانه ای می رساند که . . .

دانلود فیلم

پاکسازی ابدی – The Forever Purge 2021 زیرنویس فارسی

پاکسازی ابدی – The Forever Purge 2021

گروهی از غارت گران غیر قانونی تصمیم می گیرند که پاکسازی سالانه در طلوع آفتاب متوقف نشود و در عوض برای همیشه باقی بماند همین باعث می شود تا همه قوانین شکسته شود و هرج و مرج همه جا را فرا بگیرد .

دانلود فیلم

جادوگران – The Witches 2020 زیرنویس فارسی

جادوگران – The Witches 2020

این فیلم داستان پسر جوانی را به تصویر می‌ کشد که در سال 1967 به همراه مادربزرگش به شهر دور افتاده‌ ای در آلاباما نقل مکان می‌ کند پسرک و مادربزرگش در آنجا خود را در مقابل جادوگرانی به رهبری جادوگر اعظم می‌ بینند که می‌ خواهد . . .

دانلود فیلم

پسران بد برای زندگی – Bad Boys For Life 2020 زیرنویس فارسی

پسران بد برای زندگی – Bad Boys For Life 2020

داستان این فیلم که ادامه‌ ی قسمت‌ های قبلی آن است درباره‌ی مارکوس بورنت می‌ باشد که اکنون یک بازرس پلیس شده است و همین طور مایک لودی نیز در بحران میانسالی به سر می‌ برد آنها به زودی درگیر ماجراهای خطرناکی با یک مزدور آلبانیایی می‌ شوند که . . .

دانلود فیلم

دورا و شهر گمشده طلا – Dora And The Lost City Of Gold 2019 زیرنویس فارسی

دورا و شهر گمشده طلا – Dora And The Lost City Of Gold 2019

نوجوانی ماجراجو به نام دورا که بیشتر کودکی‌ اش را در جنگل و طبیعت سپری کرده و با حیوانات زندگی کرده است حالا پدر و مادرش او را آماده‌ ی ورود به دبیرستان می‌ کنند اما اتفاقی غیره منتظره رخ می‌ دهد و دورا باید با کمک دوست میمون خود و تعدادی از دوستانش یک ماموریت سخت را برای نجات والدینش شروع کنند اما . . .

دانلود فیلم