کشور: ژاپن

گرن توریسمو – Gran Turismo 2023 زیرنویس فارسی

گرن توریسمو – Gran Turismo 2023

مهارت ‌های بالای یک گیمر در مجموعه بازی ‌های ویدیویی گرن توریسمو شانس تبدیل شدن او به یک راننده واقعی اتومبیل‌ های مسابقه ‌ای حرفه ‌ای را برایش به ارمغان می ‌آورد .

فیلم برادران سوپر ماریو – The Super Mario Bros. Movie 2023 زیرنویس فارسی

فیلم برادران سوپر ماریو – The Super Mario Bros. Movie 2023

لوله کشی به نام ماریو به همراه برادرش لوئیجی در یک هزار توی زیر زمینی سفر می کنند و در تلاش برای نجات یک شاهزاده خانم اسیر شده هستند اقتباس فیلم بلند از بازی ویدیویی محبوب .

دانلود فیلم

سوزومه – Suzume 2022 زیرنویس فارسی

سوزومه – Suzume 2022

وقتی از زمین و آسمان در ژاپن فاجعه می بارد دختر نوجوانی به نام سوزومه که توانایی دیدن پدیده های ماورایی را دارد متوجه می شود که علت این فجایع باز شدن درهایی اسرار آمیز است حالا سرنوشت ژاپن در دستان سوزومه است که باید طی یک ماجراجویی پرخطر درها را ببندد .

دانلود فیلم

آمستردام – Amsterdam 2022 زیرنویس فارسی

آمستردام – Amsterdam 2022

در دهه سی میلادی سه دوست که شاهد قتلی هستند خود مظنون قتل به شمار می آیند آنها یکی از تکان دهنده ترین توطئه ‌های تاریخ آمریکا را کشف می ‌کنند .

دانلود فیلم

جواب منفی – Nope 2022 زیرنویس فارسی

جواب منفی – Nope 2022

پس از سقوط یک شی عجیب از آسمان به یک مزرعه که منجر به مرگ پدر خانواده می ‌شود خواهر و برادری به نام ‌های اوج و امرالد تلاش می ‌کنند تا شواهدی مبنی بر وجود یک شی پرنده ناشناس که بر روی رفتار انسان ‌ها و حیوانات تاثیر می ‌گذارد پیدا کرده و . . .

دانلود فیلم

ماشین مرا بران – Drive My Car 2021 زیرنویس فارسی

ماشین مرا بران – Drive My Car 2021

داستان فردی به نام نیشیجیما هیدتوشی که یک بازیگر و کارگردان صحنه می باشد که خوشبختانه با همسر نمایشنامه نویس خود ازدواج کرده است اما روزی از روزها بدون هیچ دلیلی ناپدید می شود . . .

برنده 1 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب

دانلود فیلم

گودزیلا – Godzilla 2014 زیرنویس فارسی

گودزیلا – Godzilla 2014

دکتر سریزاوا دانشمند مونارک در زیر زمین دو تخم را کشف می‌کند که متعلق به هیولایی باستانی به نام موتو است که از تشعشعات هسته‌ای تغذیه می‌کند یک هیولا پیش از این از تخم خود خارج شده و هیولای بالدار دوم نیز از تخم بیرون آمده و با نابودی یک تأسیسات سری که در آن نگهداری می‌شد فرار می‌کند . . .

دانلود فیلم

مری و گل ساحره – Mary And The Witch’s Flower 2017 زیرنویس فارسی

مری و گل ساحره – Mary And The Witch’s Flower  2017

یک دختر جوان با یک گل عجیب و غریب برخورد می‌کند که قدرت جادویی را به ارمغان می‌آورد و آن را به خانه می‌برد اما . . .

دانلود فیلم

شکارچی هیولا – Monster Hunter 2020 زیرنویس فارسی

شکارچی هیولا – Monster Hunter 2020

هنگامی که ستوان آرتمیس و سربازان وفادارش به دنیایی جدید منتقل می‌شوند آنها می‌بایست برای نجات زندگی‌ شان در برابر نیروها و موجودات عظیم الجثه‌ای قرار گیرند . . .

دانلود فیلم