aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

مرد خاکستری – The Gray Man 2022

مرد خاکستری – The Gray Man 2022

خلاصه داستان :زمانی که ماهرترین مامور سی آی ای که هویتش برای هیچ کس آشکار نیست به صورت تصادفی رازهایی تاریک درباره سی آی ای را آشکار می کند یکی از همکاران سابق او جایزه ای برای کشتنش تعیین می کند و باعث آغاز جستجویی جهانی توسط قاتلان حرفه ای برای یافتنش می شود .

چری – Cherry 2021
همراه با نسخه دوبله پارسی

چری – Cherry 2021

خلاصه داستان :یک پزشک ارتشی که از اختلال استرسی پس از آسیب روانی رنج می برد به مواد مخدر روی آورده و اعتیادش سبب می شود که بدهی زیادی بر روی دوشش قرار گیرد او برای پرداخت بدهی هایش به طور مرتب از بانک دزدی می کند .

انتقام جویان : جنگ ابدیت – Avengers : Endgame 2019
جز 250 فیلم برتر با رتبه 79
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :پس از حوادث انتقام‌ جویان : جنگ ابدیت جهان ویرانه شده و انتقام‌ جویان به کمک متحدان باقیمانده‌ی خود بار دیگر گرد هم می‌ آیند تا اعمال تانوس را خنثی کرده و نظم را به دنیا بازگردانند اما . . .

انتقام جویان : جنگ ابدیت – Avengers : Infinity War 2018
جز 250 فیلم برتر با رتبه 63
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :انتقام‌ جویان که از هم گسسته‌ اند دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا زمان و واقعیت است مقابله کنند اما . . .

کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی – Captain America : Civil War 2016
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :دولت‌ های جهان قانونی را وضع می‌کنند که طی آن فعالیت‌ های تمامی ابرقهرمانان کنترل می‌ شوند و آن‌ ها باید برای دولت آمریکا کار کنند کاپیتان آمریکا و مرد آهنی که در مورد این قانون نظرات متفاوتی دارند مقابل یکدیگر می‌ ایستند . . .

کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان – Captain America : The Winter Soldier 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :کاپیتان آمریکا در پی یافتن و تثبیت جایگاهش در دنیای جدید است و با نبردها و چالش‌های قدیم در قالب شخصیتی جدید به نام ماموری از شوروی سابق به نام سرباز زمستان نمایان می‌شود . . .