aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

آنک – Anek 2022

آنک – Anek 2022

خلاصه داستان :یک افسر هندی به شمال شرق هند ( بنگال غربی ) فرستاده می شود که به کشور هندوستان کمک کند تا تفاهم نامه ی صلح بین این کشور با یک خلافکار محلی آن منطقه رو به امضا برساند .

را.وان – Ra.One 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

را.وان – Ra.One 2011

خلاصه داستان :شکار سابرمانیام که اصالتا هندی است به همراه همسر و پسرش زندگی معمولی ای دارند او در شرکتی مشغول به کار است که به زودی یک بازی کامپیوتری بی نقص و بزرگ را وارد بازار خواهد کرد شکار قصد دارد در این بازی کامپیوتری یک ابر قهرمان بسازد اما بر خلاف او پسرش پراتیک دوست دارد یک تبه کار شرور را در این بازی ببنید ایده ی پسرش باعث می شود بعد از مدتی او نظرش را تغییر داده و یک تبه کار فناناپذیر به نام Ra.One و همین طور رقیبی برای او به نام G.One خلق می کند اما طولی نمی کشد که Ra.One راهی برای ورود به دنیای واقعی می یابد . . .

سیلی – Thappad 2020
همراه با نسخه دوبله پارسی

سیلی – Thappad 2020

خلاصه داستان :زندگی عالی یک زن به نام آمریتا در یک مهمانی درست هنگامی که همسرش در مقابل نگاه همه به او سیلی می‌زند با تغییرات عظیم و شگفت انگیزی مواجه می‌شود . . .

ماده 15 – Article 15 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

ماده 15 – Article 15 2019

خلاصه داستان :فیلم داستانی واقعی که در سال 2014 رخ داده را روایت می‌کند تحقیقات یک مامور پلیس به دنبال سه دختر جوان مفقود شده در روستایی کوچک است که . . .