aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

مادر – Mother 2009

مادر – Mother 2009

خلاصه داستان :یک مادر به همراه فرزندش دوجون زندگی آرامی دارد یک روز در محله آن ها جوانی به طرز وحشیانه به قتل می رسد و دوجون توسط پلیس به عنوان قاتل شناخته شده و دستگیر می شود اکنون مادر او باید بی گناهی او را ثابت کند یا اینکه برای همیشه در زندان رهایش کند .

انگل – Parasite 2019
جز 250 فیلم برتر با رتبه 35
همراه با نسخه دوبله پارسی

انگل – Parasite 2019

خلاصه داستان :خانواده‌ ای کره‌ ای که تمامی اعضای آن بیکار هستند و برای امرار معاش در پارک‌ های مجلل و پرزرق و برق رفت و آمد می‌کنند درگیر حادثه‌ ای غیرمنتظره می‌ شوند که . . .

برنده 4 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب

اوکجا – Okja 2017
همراه با نسخه دوبله پارسی

اوکجا – Okja 2017

خلاصه داستان :میجا دختر جوانیست که همه چیزش را به خطر انداخته و یک تنه جلوی یک شرکت قدرتمندِ چند ملیتی ایستادگی می کند تا نگذارد آنها بهترین دوستش اوکجا که یک جانور عظیم الجثه می باشد را از چنگش درآورند اما . . .

قطار برف شکن – Snowpiercer 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در آینده پس از پخش‌ شدن گازی سرمازا در سطح کره زمین تقریبا تمام جانداران کره نابود شده‌ست غیر معدود نجات‌ یافتگانی که در قطاری به نام اسنوپیرسر درحال سفر به دور کره می‌باشند طبقات اجتماعی جدید در قطار شکل می‌گردد . . .

میزبان – The Host 2006
همراه با نسخه دوبله پارسی

میزبان – The Host 2006

خلاصه داستان :پارک هيه بونگ در کناره ی رودخانه ی هان درسئول اغذيه فروشی کوچکی را اداره می کند و با دو پسر يک دختر و نوه اش زندگی مي کند يک روز هيولايی از اعماق رودخانه بيرون می آيد و نوه ی خانواده را می ربايد همه ی اعضای خانواده بر آشفته و درمانده هستند ولی هنگامی که می فهمند نوه زنده است در پی نجات او بر می آيند ولی . . .

خاطرات قاتل – Memories Of Murder 2003
جز 250 فیلم برتر با رتبه 195
همراه با نسخه دوبله پارسی

خاطرات قاتل – Memories Of Murder 2003

خلاصه داستان :کره جنوبی ، سال 1986 برای دومین بار جسد یک زن با دست و پای بسته و در حالی که مورد تجاوز قرار گرفته پیدا می شود دو کارآگاه پلیس محلی خشن و خیره سر مامور رسیدگی به این پرونده شده و بدون هیچ ترفند خاصی تنها با شکنجه و بازجویی مظنونین در کارشان جلو می روند تا اینکه یک کارآگاه حرفه ای از سئول می آید تا به آن دو در تحقیقات کمک کند بعد از پیدا شدن سومین جسد زن آن‌ ها سرنخ هایی از این قاتل سریالی بدست می آورد که . . .