aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال (خرید و دریافت لینک دانلود ) به صفحات مجازی ما مراجعه کنید.  

بیروت – Beirut  2018
همراه با نسخه دوبله پارسی

بیروت – Beirut 2018

خلاصه داستان :یک سیاستمدار سابق ایالات متحده به نام میسون اسکیلس یک بار دیگر به خدمت بازمی‌گردد تا همکار خود را نجات دهد به این ترتیب میسون به همراه تعدادی از ماموران مخفی پلیس CIA راهی بیروت می‌شوند اما این در حالی است که میسون باید با گروهی که مسئول کشته شدن خانواده او هستند روبرو شود.

شکسته – Fractured 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

شکسته – Fractured 2019

خلاصه داستان :داستان از آنجایی شروع می‌شود که ری مونرو به همراه همسر و فرزندش در حال رانندگی در بزرگراهی هستند و برای استراحت در یک منطقه توقف می‌کنند اما طولی نمی‌کشد که فرزندش در یک حادثه سقوط می‌کند و بازوی او دچار شکستگی می‌شود پس از این اتفاق ری فرزندش را نزد دکتر می‌رساند اما . . .

تماس – The Call 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

تماس – The Call 2013

خلاصه داستان :زمانی که جردن ترنر که اپراتور 911 است تماسی از طرف یک دختر ربوده شده دریافت می کند متوجه می شود باید با قاتلی از گذشته اش روبه رو شود تا زندگی دختر را نجات دهد اما . . .

ماشین کار – The Machinist 2004
همراه با نسخه دوبله پارسی

ماشین کار – The Machinist 2004

خلاصه داستان :تروور رزنیک یک اپراتور ماشین تراش است که از بیماری بی‌خوابی رنج می برد و یک سال می شود که نخوابیده با اتفاقات عجیب و غریبی که در خانه و محل کارش رخ می دهد او کم کم به سلامت عقل خودش شک می کند گفتگو با همکار بد قیافه‌ اش که ظاهرا همه وجودش را انکار می کنند و پیدا کردن یادداشت‌ هایی معمایی روی یخچال خانه‌ اش باعث شده او به همه اطرافیانش بدگمان شود .