aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

پرسی جکسون و دزد صاعقه – Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief 2010
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در قرن 21 به سر می بریم اما خدایان کوه المپ و دیوهای بسیار از صفحات کتاب اسطوره های یونان پا به دنیای ما می گذارند پرسی جکسون دانش آموزی دبیرستانی است که با این خدایان اسطوره ایی مواجه می شود آذرخش زئوس خدای خدایان دزدیده شده و پرسی مظنون اصلی است از سوی دیگر مادر پرسی نیز ناپدید شده است . . .

خانم دابت فایر – Mrs. Doubtfire 1993
همراه با نسخه دوبله پارسی

خانم دابت فایر – Mrs. Doubtfire 1993

خلاصه داستان :دنیل از همسرش جدا می شود اما چون علاقه زیادی به فرزندانش دارد تصمیم می گیرد پیش اون ها باشد و بهترین راه تبدیل شدن به یک پرستار مسن به نام خانم دابت فایر است میراندا تصمیم به ازدواج می گیرد و خانم دابت فایر قصد دارد مانع این تصمیم شود . . .

برنده 1 جایزه اسکار

تنها در خانه 2 : گمشده در نیویورک – Home Alone 2 : Lost In New York 1992
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :یک سال از ماجرای فیلم قبلی می گذرد این بار کوین در شهر نیویورک گم شده است و دو دزدی که سال پیش به خانه او آمده بودند هم از زندان گریخته و فاصله چندانی با کوین ندارند .

تنها در خانه – Home Alone 1990
همراه با نسخه دوبله پارسی

تنها در خانه – Home Alone 1990

خلاصه داستان :پسر بچه ای به نام کوین به دلیل شیطنت هایش شب پیش از سفر خانواده اش برای تعطیلات کریسمس تنبیه می شود تا در اتاق زیر شیروانی بخوابد و او هم پیش از خواب آرزو می کند که تمام اعضای خانواده اش ناپدید شوند صبح روز بعد همه کوین را فراموش می کنند و به سفر می روند و وقتی متوجه نبود او می شوند که . . .

ماجراهای کریسمس : قسمت دوم – The Christmas Chronicles : Part Two 2020
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :یک نوجوان بداخلاق به نام کیت پیرس هنگامی که یک مزاحم مرموز تهدید می‌کند که کریسمس را برای همیشه از میان می‌برد تصادفا با بابانوئل همراه می‌شود . . .

پیکسل‌ ها – Pixels 2015
همراه با نسخه دوبله پارسی

پیکسل‌ ها – Pixels 2015

خلاصه داستان :زمانی که تفسیر غلطی از بازی های کلاسیک ارائه می شود شخصیت های محبوب بازی های کامپیوتری مانند Pac-Man و Donkey Kong آن را به عنوان اعلام جنگ می پندارند و همانند موجودات بیگانه به زمین حمله می کنند . . .

هری پاتر و تالار اسرار – Harry Potter And The Chamber Of Secrets 2002
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :هری پاتر دومین سال تحصیلی اش را در مدرسه جادوگری هاگوارتز شروع می کند اما یک موجود اسرار آمیز در مدرسه در کمین اوست صداهای شیطانی از دیوارها بگوش می رسند و حوادث وحشتناکی در هاگوارتز اتفاق می افتد .

هری پاتر و سنگ جادو – Harry Potter And The Sorcerer’s Stone 2001
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان در مورد پسری به نام هری پاتر است که پیش خاله و شوهر خاله‌ اش زندگی می کند زیرا پدر و مادرش سال ها قبل در یک تصادف کشته شده‌اند هری پاتر که در این 10 سال زندگی پیش خانوادخ دورسلی تحقیر را تحمل کرده با افشای یک راز توسط فردی عجیب ناگهان خود را جادوگری می یابد که بزرگ‌ ترین جادوگر قرن را از بین برده است اما این جادوگر که ولدمورت نام دارد هنوز نابود نشده است و کمر به قتل پسری بسته است که زنده ماند . . .