aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

نور خورشید – Sunshine 2007
همراه با نسخه دوبله پارسی

نور خورشید – Sunshine 2007

خلاصه داستان :سال 2057 کره زمین در معرض تهدیدی بزرگ قرار دارد خورشید مانند گذشته قادر به گرم کردن کره زمین نیست و از این رو ادامه زندگی انسان ها نیز با خطر مواجه شده است تنها یک راه امید بخش برای تغییر وضعیت باقی مانده است : سرنشینان سفینه فضایی ایکاروس 2 که به سوی خورشید در حرکت است هدف این ماموریت ایجاد فعل و انفعالات درونی تازه درون خورشید به وسیله کلاهک های هسته ای است هفت سال قبل سفینه ایکاروس 1 به همین منظور راهی سفر شده و ماموریت اش ناکام مانده بود اینک همه دنیا نفس را درون سینه حبس کرده و منتظر سرانجام ماموریت این هشت نفر است .

استیو جابز – Steve Jobs 2015
همراه با نسخه دوبله پارسی

استیو جابز – Steve Jobs 2015

خلاصه داستان :این فیلم به داستان زندگی استیو جابز فقید که عشق شور و نبوغ او نیروی محرکه عصر دیجیتال بوده است می پردازد استیو جابز در زمان حیات خود دارای نقش های کلیدی در حوزه علم و فناوری بوده از جمله موسس مدیر عامل و رییس هیئت مدیره شرکت اپل مدیر عامل شرکت پیکسار موسس و مدیرعامل شرکت نکست .

برنده 2 جایزه گلدن گلوب

دیروز – Yesterday 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

دیروز – Yesterday 2019

خلاصه داستان :یک خواننده‌ی ناموفق در دنیایی موازی بیدار می‌ شود که در آن گروه بیتلز هرگز وجود نداشته‌ اند و او تنها کسی است که آهنگ‌ های آنها را به یاد دارد . . .

خلسه – Trance 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلسه – Trance 2013

خلاصه داستان :یک دلال حراج اشیای هنری که با گروهی از تبهکاران کار می کرد مجبور می شود با کمک یک متخصص هیپنوتیزم مکان نقاشی های سرقت شده را بیابد . . .

127 ساعت – 127Hours 2010
همراه با نسخه دوبله پارسی

127 ساعت – 127Hours 2010

خلاصه داستان :127 ساعت داستان واقعی یک کوهنورد به نام آرون رالستون است در حین کوهنوردی او در گراند کانیون یک تخته سنگ روی دستش می‌افتد و او در یک کوه ایزوله زندانی می‌شود او در آن 5 روز از تمام ابزارهای ممکن که باعث ادامهٔ حیاتش می‌شدند استفاده کرد در آن مدت خانواده ، دوستان ، عشقش و دوستان کوهنوردش را به یاد آورد او به هیچ کس نگفته بود به کجا می‌رود و هیچ امیدی نداشت که کسی پیدایش کند اما . . .

میلیونر زاغه نشین – Slumdog Millionaire 2008
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :جوانی به نام جمال کودکی خود را در خيابان‌ ها و حلبی آبادها گذرانده و عشقی رويايی به دختری به نام لتيکا دارد جمال فرصت اين را می‌ يابد که در مسابقه تلويزيونی چه کسی ميليونر می‌شود ؟ شرکت کند او تا آخرين سوال اين مسابقه پيش می‌ رود اما وقت مسابقه به پايان می‌ رسد و ادامه آن به برنامه آينده موکول می شود در اين هنگام پليس که به پاسخ‌ های صحيح جمال شک کرده و موفقيت وی را تقلب می‌ داند و او را دستگير می کند در زمانی که او بازجویی می شود ماجرایی از زندگی‌ اش را تعریف می کند ماجراهایی که نشان می دهد چرا جواب سوال‌ ها را می داند .

برنده 8 جایزه اسکار و 4 جایزه گلدن گلوب