aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

تل‌ ماسه – Dune 1984

تل‌ ماسه – Dune 1984

خلاصه داستان :پسر پادشاه و جنگجویان صحرا در برابر امپراتور کهکشانی و کینه جویی بد پدرش می ایستند هنگامی که پدر خود را و خود را در بیابان دنیا آزاد تنها می بیند به فکر انتقام از حکومت امپراتوری می افتد . . .

جاده مالهالند – Mulholland Drive 2001

جاده مالهالند – Mulholland Drive 2001

خلاصه داستان :زنی با موهای مشکی در جاده ای از تصادف ماشین جان سالم بدر می برد و دچار فراموشی می شود او در خانه ای در جاده ی مالهالند لس آنجلس پنهان می شود بتی از اونتاریوی کانادا برای بازیگر شدن به خانه ی عمه اش در لس آنجلس میاید و به زن مو مشکی بر می خورد و او را در پیدا کردن هویتش کمک می کند تا جایی که این دو به باشگاهی موسوم به باشگاه سکوت می روند و در آنجاست که می فهمند هیچ چیز آن گونه که به نظر می رسد نیست . . .

بزرگراه گمشده – Lost Highway 1997

بزرگراه گمشده – Lost Highway 1997

خلاصه داستان :یک نوازنده ساكسيفونی به نام فرد مادیسون در آیفون خانه اش می شنود که دیک لورنت مرده است این پیام در ابتدا برای او بی مفهوم است روزی همسرش بسته‌ ای حاوی یک کاست ویدئو در جلو خانه پیدا می‌کند وقتی با هم به تماشای آن می نشینند نمای بیرونی خانه خود را می بینند آن دو حدس می‌ زنند که فیلم را یک بنگاه معاملات ملکی فرستاده است بعدتر فیلمی دیگر پیدا می‌کنند که این بار علاوه بر نمای بیرون وارد خانه شده و آنها را خوابیده در اتاق خواب نشان می‌دهد نگران از این موضوع به پلیس آگاهی می‌دهند ماموران پلیس ناتوان از حل معما از آنها می خواهند ضریب امنیتی خانه را بالاتر ببرند اما . . .

مخمل آبی – Blue Velvet 1986

مخمل آبی – Blue Velvet 1986

خلاصه داستان :جفری بومانت دانشجوی کالج گوش بریده انسانی را در مزرعه‌ ای متروک می‌ یابد و همراه یک دختر دبیرستانی معصوم سندی ویلیامز پی کشف معمای آن بر می‌ آید . . .

مرد فیل نما – The Elephant Man 1980
جز 250 فیلم برتر با رتبه 161
همراه با نسخه دوبله پارسی

مرد فیل نما – The Elephant Man 1980

خلاصه داستان :جراحی در دوران سلطنت ملکه ویکتوریا یک انسان که شمایل ناقص‌ الخلقه‌ ای دارد را در شرایطی که در یک سیرک از او سؤ استفاده می‌شود نجات می‌ دهد مرد فیل نما در پس چهره هیولایی‌ اش از خود لطافت نبوغ و پیچیدگی بروز می‌ دهد .

کله‌ پاک‌ کن – Eraserhead 1977

کله‌ پاک‌ کن – Eraserhead 1977

خلاصه داستان :هنری اسپنسر سعی دارد از سر و صداهای محیط صنعتی و کارخانه های اطرافش دوست دختر همیشه خشمگین اش و هیمن طور صدای جیغ فرزند عجیب و غریبش که به تازگی بدنیا آمده جان سالم بدر ببرد . . .