aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

کنستانتین – Constantine 2005
همراه با نسخه دوبله پارسی

کنستانتین – Constantine 2005

خلاصه داستان :جان کانستنین به خاطر ارتباطش با موجودات ماورای طبیعی شهرت دارد او به خاطر خودکشی یک بار به جهنم رفته است اما دوباره به زندگی بازگشته تا شاید با انجام اعمال خوب جایی در بهشت برایش پیدا شود بعد از داخل شدن در یک سری از ماجراها او در میابد که شیاطین قصد دارند با شکستن محدودیت‌ ها به دنیایی انسان‌ . . .

گنجشک سرخ – Red Sparrow 2018

گنجشک سرخ – Red Sparrow 2018

خلاصه داستان :قاص باله دومینیکا ایگوروا مجبور می‌شود تا عضوی از یک سازمان جاسوسی روسیه‌ ای به نام مدرسه گنجشک‌ ها شود جایی که او در آن بایستی تا از بدن خود به عنوان یک اسلحه استفاده کند اولین ماموریت او نابودی یک مامور سازمان سیای آمریکاست . . .

بازی های عطش : زاغ مقلد – قسمت دوم – The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :پس از اینکه کتنیس اوردین به عنوان نماد زاغ مقلد میان مردم شناخته شد او به همراه تمام منطقه‌ی 13 بر علیه کاپیتول مستبد و رئیس جمهور اسنو شورش می کنند . . .

بازی های عطش : زاغ مقلد – قسمت اول – The Hunger Games : Mockingjay – Part 1 2012
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :بعد از نابودی منطقه‌ی 12 و فرار کتنیس اوردین و دوستانش از دست کاپیتول آن ها به منطقه‌ ی 13 می روند که در زیر زمین جای گرفته جنگ و شورش در منطقه های دیگر بر علیه کاپیتول بالا گرفته و تنها امید و سمبل مردم دکتنیس است که به عنوان مرغ مقلد باید زنده بماند اما . . .

بازی های عطش : اشتعال – The Hunger Games : Catching Fire 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :پیروزی کتنیس اوردین و پیتا ملارک در دوره 74 ام مسابقات عطش مبارزه تبدیل به جرقه ای برای شورش مردم در مناطق مختلف پانم می شود و اکنون کاپیتول به دنبال شکار کتنیس و پیتا است . . .

من افسانه ام – I Am Legend 2007
همراه با نسخه دوبله پارسی

من افسانه ام – I Am Legend 2007

خلاصه داستان :سال 2012 میلادی در نیویورک شیوع یک بیماری مرموز اکثر مردم شهر را کشته است و بقیه را به آدم خوارهای زنده ای تبدیل کرده که به نور حساسند و نور باعث مرگ آنهاست دکتر ارتش رابرت نویل تنها موجودی است که ویروس بر او اثری ندارد و بدنبال راه نجاتی برای بشر می گردد .