aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سابربیکن – Suburbicon 2017
همراه با نسخه دوبله پارسی

سابربیکن – Suburbicon 2017

خلاصه داستان :یک جامعه‌ی شاد و صلح‌ آمیز با خانه‌ هایی مقرون به صرفه و چمن‌ های آراسته جایی مناسب برای کنار هم بودن یک خانواده و در سال 1959 خانواده‌ ی لاج نیز در حال انجام همین کار می‌ باشند اما سطح آرام و بی‌تنش آنجا یک واقعیت آشفته‌ کننده را می‌ پوشاند چنان چه شوهر و پدر گاردنر لاج باید در زیر پوسته‌ ی تاریک شهر از خیانت ، فریب و خشونت عبور کند .

اعترافات یک ذهن خطرناک – Confessions Of A Dangerous Mind 2002
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :چاک بریس یک دست اندرکار تلویزیونی است که کارش سر و کله زدن با مدیران ارشد شبکه و راضی کردن آنها برای موافقت با ایده های تلویزیونیش است از سوی دیگر با پیدا شدن سر و کله فردی مرموز به نام جیم بیرد که مامور سیا است اوضاع کمی پیچیده می شود جیم از چاک درخواست می کند تا چند ماموریت مخفیانه را به انجام برساند از دیگر سو پنی معشوقه چاک به این امید است که چاک اوضاع زندگی خود را سر و سامان دهد و مقدمات ازدواج آنها را فراهم کند اما زندگی دوگانه چاک روز به عنوان تهیه کننده تلویزیونی و شب به عنوان مامور سیا به طرز عجیبی پیچیده شده است .

نیمه ماه مارس – The Ides Of March 2011

نیمه ماه مارس – The Ides Of March 2011

خلاصه داستان :یک سردبیر روزنامه به خاطر یک کاندیدای تازه کار ریاست جمهوری در مدت زمان کمپین های انتخاباتی دست به اعمال کثیف و پلدی می زند . . .

آسمان نیمه‌ شب – The Midnight Sky 2020
همراه با نسخه دوبله پارسی

آسمان نیمه‌ شب – The Midnight Sky 2020

خلاصه داستان :این داستان پسا آخر الزمانی درباره‌ی آگوستین است دانشمندی تنها در قطب شمال او در تلاش است تا سالی و دوستان فضانوردش را از بازگشتن به زمین و مواجهه با یک فاجعه‌ی جهانی مرموز باز دارد . . .