aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید .  

آبهای کم عمق – The Shallows 2016
همراه با نسخه دوبله پارسی

آبهای کم عمق – The Shallows 2016

خلاصه داستان :هنگامی که نانسی در دریا مشغول سرگرمی است یک کوسه بزرگ سفید به او حمله می کند و او موفق می شود بالای یک سخره کوچک برود و جان خودش را نجات دهد ولی 2 دوست او توسط کوسه کشته می شوند و حالا نانسی فقط 200 متر از ساحل فاصله دارد و باید تلاش خود را بکند تا جانش را نجات دهد . . .

یتیم – Orphan 2009

یتیم – Orphan 2009

خلاصه داستان :کیت و جان پس از اینکه فرزندشان قبل از تولد به شکل ناگهانی سقط می شود بسیار غمگین و متاثر می شوند این زوج تصمیم می گیرند تا برای خارج شدن از این شرایط بحرانی کودکی را به فرزند خواندگی بپذیرند سپس آنها در یتیم خانه ای شدیدا مجذوب به دختری یه نام اِسِر می شوند تقریبا از همان اوایل که آنها دخترک را به خانه شان می آورند متوجه می شوند که اتفاقاتی عجیب غریبی در حال رخ دادن است و این اتفاقات باعث می شود که کیت فکر کند که اسر ایرادی دارد این دخترک که شبیه فرشته هاست آنچه که به چشم می آید نیست . . .

مسافر همیشگی – The Commuter 2018
همراه با نسخه دوبله پارسی

مسافر همیشگی – The Commuter 2018

خلاصه داستان :مایکل یک فروشنده‌ی بیمه می باشد که در طول روزش به خانه در حال رفت‌ و آمد می باشد بعد از تماس غریبه‌ ای مرموز مایکل مجبور می‌شود تا هویت مخفی مسافری در قطار را قبل از آخرین توقف کشف کند همان گونه که او در حال گذر زمان برای حل این پازل تلاش می‌کند متوجه می‌شود که یک نقشه‌ی مرگبار در حال آشکار شدن است و او ناخواسته وارد یک توطئه‌ی جنایی می‌شود که زندگی مسافران قطار را در دست می‌گیرد . . .

بدون توقف – Non-Stop 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

بدون توقف – Non-Stop 2014

خلاصه داستان :بیل مارکس یک مارشال نیروی هوایی فدرال ورشکسته و الکلی است که زندگی اش در حال فرو پاشیدن است بیل در آخرین سفر هوایی اش با موقعیتی ترو*ریستی مواجه می‌شود شخصی بی نام از طریق ایمیل به او پیامی می‌فرستد و در آن تهدید می‌کند که اگر 150 میلیون دلار به حسابی واریز نشود هر 20 دقیقه یک نفر از مسافران هواپیما کشته خواهد شد در همین لحظه . . .

ناشناس – Unknown 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

ناشناس – Unknown 2011

خلاصه داستان :مردی از کما بیدار می شود و در میابد که شخصی دیگر هویت او را دزدیده و اکنون هیچ‌ کس حتی همسر خودش حرفش را باور نمی کند او قصد دارد به کمک زنی جوان هویت خود را اثبات کند اما . . .