aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

فندق شکن و چهار قلمرو – The Nutcracker And The Four Realms 2018
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان این فیلم در مورد فردی به نام کلارا می‌ باشد کلارا در هنگام جشن کریسمس یک فندق ‎شکن چوبی که به شکل انسان است را از پدربزرگش هدیه می‌ گیرد و والدینش تاکید می‌کنند که در مراقبت از این فندق‎ شکن منحصر به فرد کوشا باشد همان شب در طی اتفاقاتی این فندق ‎شکن عروسکی باعث می‌ شود کلارا وارد دنیای اسرار آمیز و عجیب و غریبی‌ شود که . . .

کاپیتان آمریکا : اولین انتقام جو – Captain America : The First Avenger 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :سال 1942 آمریکا به تازگی وارد جنگ جهانی دوم شده و استیو راجرز که در امتحان ورودی ارتش قبول نشده است در کمال نا امیدی به سر می برد اما وقتی که او برای یک پروژه سری داوطلب می شود همه چیز تغییر می کند او تحت یک آزمایش فوق سری قرار می گیرد و ناگهان بدن ضعیف او به طرزی باورنکردنی قدرتمند می شود . . .

هیدالگو – Hidalgo 2004
همراه با نسخه دوبله پارسی

هیدالگو – Hidalgo 2004

خلاصه داستان :فرانک ت. هاپکینز افسر سواره نظام آمریکا در ملاقاتی در نیویورک با عزیز آشنا می شود که یکی از دستیاران شیخ ریاض عربی ثروتمند است شیخ صحبت قابلیت های هاپکینز را شنیده و مایل است که او در اقیانوس آتش مسابقه ی اسب دوانی سالانه ای که شرکت کنندگانش مسافتی سه هزار مایلی را از عربستان تا عراق می پیمایند شرکت کند اما . . .

پارک ژوراسیک 3 – Jurassic Park III 2001
همراه با نسخه دوبله پارسی

پارک ژوراسیک 3 – Jurassic Park III 2001

خلاصه داستان :هشت سال پس از حوادث پارک ژوراسیک دکتر آلن گرانت به زندگی عادی خودش پرداخته و بدور از هر دایناسور زنده ای مشغول انجام تحقیقات روی فسیل های دایناسورها است اما متاسفانه کمبود پول برای تحقیقات باعث می شود که پیشنهاد یک بازرگان ثروتمند به نام پائول کربی را برای انجام یک پرواز کوتاه روی جزیره سورنا که دومین مرکز تحقیقاتی روی دایناسورها است را بپذیرد چیزی که دکتر گرانت نمی داند اینست که کربی نیاز به کمک یک متخصص دایناسورها دارد تا به او و همسرش کمک کند که پسر ۱۴ ساله شان اریک را که با پاراگرایدل در جزیره سقوط کرده نجات دهند .

جومانجی – Jumanji 1995
همراه با نسخه دوبله پارسی

جومانجی – Jumanji 1995

خلاصه داستان :دو بچه به نام های جودی و پيتر بازی سحرآميزی را در خانه ای متروکه پيدا می کنند و مشغول بازی می شوند ناگهان آلن مرد بالغی که وقتی دوازده ساله بوده اين بازی را کرده و از آن موقع تا به حال در آن گير کرده است از داخل آن بيرون می آيد تنها اميد رهايی آلن اين است که بتواند بازی را تمام کند ولی . . .