aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

مکس پین – Max Payne 2008
همراه با نسخه دوبله پارسی

مکس پین – Max Payne 2008

خلاصه داستان :مکس پین مامور مبارزه با مواد مخدر که خانواده‌ اش در پی توطئه‌ ای به قتل رسیده اند با همکاری یک آدم کش که خواهان گرفتن انتقام است قصد دارند مجموعه ای از جنایت ها که در نیویورک اتفاق افتاده را کشف کنند .

آی.تی – I.T. 2016

آی.تی – I.T. 2016

خلاصه داستان :مایک ریگان هر چه را که در زندگی میخواسته است بدست آورده است خانواده خوب ، خانه عالی شرکت او در زمینه لیزینگ هواپیما کار می کند تا آنکه . . .

پشت خطوط دشمن – Behind Enemy Lines 2001

پشت خطوط دشمن – Behind Enemy Lines 2001

خلاصه داستان :ماموری در حال عکس برداری در یک ماموریت مخفیانه دچار سقوط در یک منطقه ی برفی می شود و عاملان این قضیه به دنبال او هستند تا مانع از افشاء این عکس ها شوند تا اینکه . . .

یک روز خوب برای جان‌ سخت – A Good Day To Die Hard 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :جان مک کلین برای کمک به پسر نافرمانش جک به روسیه سفر می کند اما متوجه می شود که جک یک مامور سی آی ای است که قصد دارد از دزدی یک اسلحه اتمی جلوگیری کند این مسئله باعث می شود تا پسر و پدر همراه شوند تا جلوی این نیرو های زیرزمینی را بگیرند . . .

طالع نحس – The Omen 2006

طالع نحس – The Omen 2006

خلاصه داستان :کاترين و رابرت تور ديپلمات آمريکايی کودک نوزادی را به فرزندی قبول می کنند اما تورن حقيقت را پس از چند سال و خيلی دير مي فهميد اين که کودک پسر بچه ای به نام ديمين همان ضد مسيحی است که قرن ها پيش در کتب مقدس از آن سخن به ميان رفته است .