aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

برفراز آرزو – Wish Upon 2017

برفراز آرزو – Wish Upon 2017

خلاصه داستان :کلیر شنون بعد از 12 سال به این مسئله پی می‌برد که مادرش به قتل رسیده است و او همواره به خاطر جنون و رفتارهای پدرش جاناتان در مدرسه مسخره و نادیده گرفته می‌شود اما زمانی که پدرش یک روز با یک جعبه‌ی موسیقی قدیمی که قول برآورده کردن 7 آرزوی صاحب خود را داده است به خانه می‌آید تغییرات زیادی در زندگی کلیر آغاز می‌شود اگرچه او در ابتدا به توانایی‌ های جعبه شک دارد اما قدرت‌ های تاریک و مخوف آن باعث می‌شود تا او علاقه‌ مند به استفاده از این فرصت برای بهبود زندگی خود باشد اما . . .

سکوت – The Silence 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

سکوت – The Silence 2019

خلاصه داستان :داستان یک خانواده در تلاش برای برای زنده ماندن در جهان وحشت زده از گونه های باستانی و مرگبار است که چندین دهه در تاریکی زمین در یک غار زیر زمینی گسترده پرورش یافته اند و تنها با شنوایی حساس خود طعمه را شکار می کنند و همه‌ی مردم برای دوری از این موجودات و زنده ماندن مجبور هستند که صدایی ایجاد نکنند صحبت نکنند و آنقدر آهسته جابجا شوند که این موجودات متوجه حضورشان نشوند .

آنابل – Annabelle 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

آنابل – Annabelle 2014

خلاصه داستان :میا و جان یک زوج جوان هستند که بزودی صاحب فرزندی خواهند شد اما زمانی که جان برای میا یک عروسک قدیمی می خرد و به او هدیه می دهد اتفاقات ناگواری برای این زوج رخ می دهد که . . .