aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

حباب – The Bubble 2022
همراه با نسخه دوبله پارسی

حباب – The Bubble 2022

خلاصه داستان :داستان گروهی از بازیگران زن که در راس یک بیماری همه گیر در یک هتل گیر افتاده اما همچنان تلاش می کنند فیلم خود را تکمیل کنند .

آدم‌ های بامزه – Funny People 2009

آدم‌ های بامزه – Funny People 2009

خلاصه داستان :جرج کمدینی موفق است که متوجه می شود دچار نوعی نارسایی خونی است و کمتر از یک سال برای زندگی وقت دارد آیرا کمدینی است که تلاش می کند شخصیت خود را بدست آورد یک شب این دو در کلابی با هم کار کرده و جرج متوجه او می شود او آیرا را استخدام می کند تا به عنوان دوست و دستیار شخصی اش شود اما . . .

باکره 40 ساله – The 40 Year Old Virgin 2005

باکره 40 ساله – The 40 Year Old Virgin 2005

خلاصه داستان :اندی استیتزر که در یک مغازه فروش لوازم الکترونیکی کار می کند زندگی آرامی دارد همکارانش او را دوست دارند از این رو وقتی باخبر می شوند که اندی در چهل سالگی هنوز باکره است دست به کار می شوند تا موقعیتی فراهم کنند تا مشکل اندی را حل کنند اندی که در جوانی به دلیل تجربیات ناگواری که ازبرخورد با جنس مخالف داشته این نوع رابطه را به بوته فراموشی سپرده است اما وقتی با تریش زنی چهل ساله که درنزدیکی فروشگاه آنها یک مغازه تجارت اینترنتی دارد آشنا می شود تصمیم می گیرد تا در این زمینه تجاربی کسب کند .

پادشاه استتن آیلند – The King Of Staten Island 2020

پادشاه استتن آیلند – The King Of Staten Island 2020

خلاصه داستان :اسکات از زمان فوت پدرش که آتش نشان بود دچار غم و اندوه فراوانی شد او روز های خود را به بطالت سپری کرده ماریجوانا مصرف می کند و آرزو دارد که خالکوب شود تا این که زندگی او را مجبور می کند که با غم و اندوه خود کنار آمده و اولین قدم هایش را در راستای یک زندگی بهتر بردارد .

این 40 است – This Is 40 2012

این 40 است – This Is 40 2012

خلاصه داستان :داستان زندگی دو شخص با نام های پیت و دبی است که صاحب دو دختر زیبا به نام‌های سیدی و شارلوت در سن 40 سالگی شده اند آنها در خانه ی زیبایی زندگی می کنند که در این فیلم اتفاقات محتلفی برای آنها رخ می دهد که . . .