aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال (خرید و دریافت لینک دانلود ) به صفحات مجازی ما مراجعه کنید.  

لوسی – Lucy 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

لوسی – Lucy 2014

خلاصه داستان :زنی که در معامله تاریک گیر می‌افتد تبدیل به موجودی بی‌ رحم و فراتر از منطق انسان می‌شود و همه‌ چیز را برای کسانی که او را در این شرایط قرار دادند عوض می‌کند .

آنجل-آ – Angel-A 2005

آنجل-آ – Angel-A 2005

خلاصه داستان :آندره به امید به دست آوردن پول آسان به تازگی از آمریکا به پاریس بازگشته دوست دارد تا زندگی خود را از جرم و جنایت پاک کرده و زندگی تازه ای را به عنوان یک مرد درست کار در آمریکا شروع کند اما تنها پس از چند ساعت اقامت در پاریس آندره خودش را آویزان بالای لبه برج ایفل می بیند در حال التماس برای زندگی خود از مردی که امیدوار است هرگز دوباره او را نبیند به وی فرصتی 24 ساعته داده می شود تا قرض 20000 یورویی خود را بپردازد در غیر این صورت بعد از مهلت مقرر کشته خواهد شد آندره دیوانه وار تلاش می کند راهی برای گریز از مرگ حتمی بیابد به پلیس التماس تا او را زندانی کنند تا از دست طلبکاران خطرناکش در امان باشد اما افراد پلیس او را مسخره کرده و از اداره پلیس بیرون می کنند سرانجام با نا امیدی تصمیم می گیرد پیش از ضرب العجل با انداختن خود به رودخانه به زندگی خود پایان دهد اما او تنها نیست بر روی پلی که وی تصمیم به پرش از روی آن را دارد زن زیبا و اسرار آمیزی پیش از آندره خود را به رودخانه می اندازد ولی آندره با تلاش بسیار این زن را نجات داده و به کنار رودخانه می رساند در عوض زن تصمیم می گیرد به آندره کمک کند آنجلا نه تنها در پیدا نمودن پول مورد نیاز آندره را یاری می دهد بلکه به وی کمک می کند تا خوبیهای درون خود را نیز در یابد . . .

آنا – Anna 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

آنا – Anna 2019

خلاصه داستان :آنا پولیاتووا بر خلاف ظاهر آرامش دارای رازی پنهان است که باعث شده مهارت و قدرتی را کسب کند که وی را به یکی از مخوف‌ ترین هیتمن‌ های دنیا تبدیل می‌کند .

لئون : حرفه ای – Léon : The Professional 1994
جز 250 فیلم برتر با رتبه 31
همراه با نسخه دوبله پارسی

لئون : حرفه ای – Léon : The Professional 1994

خلاصه داستان :آدم کشی حرفه ای به نام لئون در آپارتمانی در محله ی ایتالیایی های نیویورک زندگی می کند استانسفیلد مأمور فاسد پلیس تمام خانواده ی همسایه را می کشد و تنها دختر دوازده ساله شان ماتیلدا که برای خرید بیرون رفته جان سالم به در می برد ماتیلدا به لئون پناه می برد و خیلی زود این دو با یک دیگر دوست می شوند . . .