aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

اسنودن – Snowden 2016
همراه با نسخه دوبله پارسی

اسنودن – Snowden 2016

خلاصه داستان :فیلم درباره یکی از کارمندان سازمان سیا ادوارد اسنودن است که به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو می دهد . . .

وحشی‌ ها – Savages 2012

وحشی‌ ها – Savages 2012

خلاصه داستان :این فیلم درباره دو برادر می باشد که هر دوی آنها عاشق یک دختر می شوند اما این دختر توسط یک کارتل بزرگ مواد مخدر دزدیده می شود و حال این دو برادر می بایستی برای نجات عشق شان با تبهکاران مبارزه کنند .

جوخه – Platoon 1986
جز 250 فیلم برتر با رتبه 226
همراه با نسخه دوبله پارسی

جوخه – Platoon 1986

خلاصه داستان :این فیلم درباره جنگ ویتنام ساخته شده است که از نگاه سربازی جوان به نام کریس تیلور طی سال های 1967 تا 1968 روایت می‌شود او سربازی است که داوطلبانه به جنگ آمده چون جنگیدن در ویتنام را وظیفه خود می‌داند . . .

برنده 4 جایزه اسکار و 3 جایزه گلدن گلوب

وال استریت : پول هرگز نمی خوابد – Wall Street : Money Never Sleeps 2010
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در حالی‌ که اقتصاد جهانی در آستانه فاجعه‌ ای بی‌ سابقه قرار دارد کارگزار جوانی از وال استریت با گوردن جکوِ کهنه‌ کار اما بدنام همکار می‌شود تا ماموریت دو جانبه‌ ای را به سرانجام برسانند آن‌ ها از یک سو می‌خواهند جامعه مالی را از سرنوشت شومی که در راه است مطلع سازند و از سوی دیگر به هویت کسی پی‌ببرند که مسئول مرگ پیش‌کسوتِ سابقِ کارگزار جوان بوده است . . .

اسکندر – Alexander 2004

اسکندر – Alexander 2004

خلاصه داستان :اسکندر در سن 25 سالگی بر نود درصد از دنیای شناخته شده آن زمان با اقتدار حکمرانی می کند پدر او شاه فیلیپ نام داشته که قبل از او پادشاه مقدونیه بوده و مادرش نیز المپیاس نام دارد که همواره تحت ظلم و ستم شاه فیلیپ بوده است بنابراین او اسکندر را از کودکی تربیت کرده تا به جنگاوری شجاع و بی رحم تبدیل شود اسکندر با خروج از مقدونیه به مدت هشت سال همراه با سپاهیانش 22 هزار مایل را می پیماید تا موفق به فتح این سرزمینها شود او ابتدا امپراطوری عظیم ایران و سپس مصر را فتح کرده و . . .

قاتلین بالفطره – Natural Born Killers 1994

قاتلین بالفطره – Natural Born Killers 1994

خلاصه داستان :میکی و مالوری زوج قاتلی هستند که آرام آرام تبدیل به شمایل های محبوب جوانان می شوند میکی پس از دستگیری هنگام مصاحبه با وین گیل خبرنگار جاه طلبی که در پی کسب شهرت است در زندان شورش به راه می اندازد و در شلوغی هم راه مالوری و وین گیل می گریزد . . .