aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

روح – Soul 2020
جز 250 فیلم برتر با رتبه 234
همراه با نسخه دوبله پارسی

روح – Soul 2020

خلاصه داستان :جو یک معلم موسیقی است که زندگی اش بر وفق مرادش نبوده است او به موسیقی جاز علاقه ی زیادی دارد و در نواختن موسیقی نیز مهارت دارد او به دنیایی دیگر سفر کرده تا به یک نفر کمک کند که علاقه ی واقعی اش را پیدا کند . . .

برنده 2 جایزه اسکار و 2 جایزه گلدن گلوب

ظاهر و باطن – Inside Out 2015
جز 250 فیلم برتر با رتبه 160
همراه با نسخه دوبله پارسی

ظاهر و باطن – Inside Out 2015

خلاصه داستان :رایلی دختر 11 ساله و شادی است که بخاطر شرایط خانوادگی مجبور می شود به همراه پدر و مادرش به شهر سان فرانسیسکو نقل مکان کند رایلی در این شهر جدید باید دوستان جدید پیدا کرده و وضعیت خودش را با این محیط تطبیق دهد با این‌ حال 5 احساس مهم ذهن او شامل خوشی ، ناراحتی ، خشم ، ترس و انزجار قادر نیستند در موقعیت جدیدی که رایلی در آن قرار گرفته مدیریت همیشگی شان را بر ذهن او داشته باشند و دائما در حال کشمکش هستند اما . . .

برنده 1 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب

بالا – Up 2009
جز 250 فیلم برتر با رتبه 111
همراه با نسخه دوبله پارسی

بالا – Up 2009

خلاصه داستان :پیرمردی در شهری بزرگ زندگی میکند و از کل جامعه فاصله گرفته است و در تنهایی به سر می برد خانه ی کوچک او در میان آسمان خراش هایی است که هر روز بلندتر می شوند و اکنون شهرداری میخواهد خانه ی او را تخریب کند و تخلیه کند اما پیرمرد حاضر نیست خانه اش را به هیچ وجه ترک کند به همین علت با هزاران بادکنک که به خانه اش وصل کرده است به پرواز در می آید تا سفر پر ماجرایی را آغاز کند اما بر حسب اتفاق پسر شش ساله ی همسایه نیز با او همراه می شود و آنها در سفری به سرزمینی دور افتاده ماجراهای جالبی را تجربه می کنند . .

برنده 2 جایزه اسکار و 3 جایزه گلدن گلوب

کارخانه هیولاها – Monsters, Inc. 2001
جز 250 فیلم برتر با رتبه 205
همراه با نسخه دوبله پارسی

کارخانه هیولاها – Monsters, Inc. 2001

خلاصه داستان :هیولاها قدرت شهرشان را با ترساندن کودکان افزایش می دهند اما آن‌ ها به طرز وحشتناکی از این می ترسند که توسط بچه ها آلوده شوند از این رو وقتی یک بچه وارد شهرشان می شود اختلال بزرگی در شهر به وجود می آید که . . .

برنده 1 جایزه اسکار