aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

هابیت : نبرد پنج سپاه – The Hobbit : The Battle Of The Five Armies 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :گروه تورین به لانه ی اژدها رسیده اند اما آیا بیلبو و بقیه گروه می توانند اربور و گنجینه ی اژدها را بدست آورند ؟ و اگر آن را گرفتند آیا می توانند آن را نگه دارند ؟

هابیت: برهوت اسماگ – The Hobbit : The Desolation Of Smaug 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :دورف ها به همراه بیلبو بگینز و گندالف خاکستری به سفر خود برای نجات اربور شهر مادری شان که در تصرف اژدهایی به نام اسماگ است ادامه می دهند این در حالی است که بیلبو تحت تاثیر قدرت جادویی حلقه قدرت می باشد . . .

هابیت: یک سفر غیر منتظره – The Hobbit : An Unexpected Journey 2012
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان یک هابیت کوچک به نام بیلبو می باشد که به خوشی و خرمی در سرزمین شایر در حال گذران ایام می باشد او در این مکان سبز و دوست داشتنی زندگی آرامی دارد و به نظر می رسد که زندگی به کام باشد اما وقتی که وی با یک جادوگر به نام گاندولف و سیزده کوتوله ملاقات می کند مسیر زندگی راحتش دستخوش تغییراتی می شود گاندولف و یارانش به رهبری یک جنگجوی قدرتمند به نام ثورین در جستجوی بازپس گیری پادشاهی کوتوله ها هستند و برای این کار می بایستی با یک اژدهای مهیب به نام اسماگ مبارزه کنند . . .

استخوان های دوست داشتنی – The Lovely Bones 2009
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :دختر چهارده ساله‌ ای به نام سوزی توسط همسایه‌ اش مورد تجاوز قرار گرفته و سپس کشته شده ‌است او حالا از بهشت به تماشای خانواده‌ اش می‌نشیند که چطور با مسئله قتل او کنار می‌ آیند و همچنین به قاتلش می‌ نگرد که چه طور مدارک جرم را پنهان می‌کند تا از دست پلیس و ماموران فرار کند . . .

کینگ کونگ – King Kong 2005
همراه با نسخه دوبله پارسی

کینگ کونگ – King Kong 2005

خلاصه داستان :در سال 1933 تهیه کننده‌ ای جاه طلب بازیگران و خدمه یک کشتی را متقاعد می کند که برای فیلم برداری به جزیره بدنام جمجمه بروند در آنجا آن‌ ها با چیزهای بیشتری از آدم‌ خوارانی که انتظار ملاقاتشان را داشتن روبه‌ رو می‌ شوند .

برنده 3 جایزه اسکار

ارباب حلقه‌ ها : بازگشت پادشاه – The Lord Of The Rings : The Return Of The King 2003
جز 250 فیلم برتر با رتبه 7
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :فرودو سم و گالوم به سرزمین تاریک موردور نزدیک می شوند در همین حال یاران گاندولف متشکل از آراگون لگولاس و گیملی با دوستان هابیت خود پپین و مری در آستانه نبرد آیزنگارد دوباره متحد می شوند از یک سو فرودو در راه موردور با یک عنکبوت غول آسای مرگ بار مواجه می شود و از سوی دیگر گاندولف و پپین در راه شهر میناس تریث هستند آنها در تلاشند تا اهالی شهر را از خط تجاوزی که آنها را تهدید می کند آگاه سازند اما . . .

برنده 11 جایزه اسکار و 4 جایزه گلدن گلوب

ارباب حلقه‌ ها : دو برج – The Lord Of The Rings : The Two Towers 2002
جز 250 فیلم برتر با رتبه 14
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :سه روز از داستان یاران حلقه گذشته‌ است دوستی یاران حلقه از هم گسیخته است اتحاد از بین رفته و برومیر مرده است فرودو و سم تنهایی به موردور رفته اند تا حلقه را نابود سازند مری و پیپین بوسیله اوروک ها اسیر شده اند و آراگورن ، لگولاس ، و گیملی به دوستی روهان ها درآمده اند از سوی دیگر قدرت سایرون در حال افزایش است سارومان در آیزنگارد قدرت خود را افزایش داده و می‌خواهد با سایرون متحد شود تا دنیای انسان‌ ها را نابود کنند و قدرت دو برج یعنی ارتانک و باراد دور را بر آنها اعمال کند ارتش مملو از اورک سارومان آماده ی حمله به آراگون و مردم روهان هستند یکی از اصلی ترین محافظان حلقه یعنی گالوم که فرودو و سم را برای دست یابی به حلقه تعقیب کرده دستگیر می شود و برای کشف محل نابودی حلقه بعنوان راهنما بکار گرفته می شود نبرد حلقه تازه آغاز شده است . . .

برنده 2 جایزه اسکار

ارباب حلقه‌ ها : یاران حلقه – The Lord Of The Rings : The Fellowship Of The Ring 2001
جز 250 فیلم برتر با رتبه 9
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان در سرزمین میانه اتفاق می‌ افتد و در مورد ارباب تاریکی‌ هاست که در جستجوی حلقه یگانه که خود ساخته‌ است ولی سال‌ ها پیش در جنگ از دست داده و حالا از محل آن خبر ندارد می‌ باشد . . .

برنده 4 جایزه اسکار