aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

هیولاها علیه بیگانگان – Monsters Vs. Aliens 2009
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :یک زن بعد از برخورد با یک شی آسمانی در روز عروسی‌ اش،به یک غول تبدیل می شود دولت آمریکا او را همراه تیمی از هیولاها برای مقابله با یک موجود فضایی می فرستد که قصد تسخیر زمین را دارد .

پوکمون : کاراگاه پیکاچو – Pokémon Detective Pikachu 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در دنیایی که مردم سعی دارند هیولاهایی جیبی یا همان پوکمون بدست بیا‌ورند تا آنها را در نبردهایی سخت شرکت دهند پسری ماجراجو به نام تیم گودمن با پوکمونی مواجه می‌شود که علاقه‌ی زیاد به کارآگاه شدن دارد . . .

مورمور – Goosebumps 2015
همراه با نسخه دوبله پارسی

مورمور – Goosebumps 2015

خلاصه داستان :یک پسر جوان با دخترِ نویسنده‌ی داستان های ترسناک مخصوص بزرگسالان R. L. Stine، متحد می شود تا در برابر شیاطین خیالی نویسنده که پایشان به دنیای واقعی باز شده از شهرشان محافظت کنند . . .

سفرهای گالیور – Gulliver’s Travels 2010
همراه با نسخه دوبله پارسی

سفرهای گالیور – Gulliver’s Travels 2010

خلاصه داستان :گالیور یک روزنامه نگار است که در یک سفر دریایی برای تهیه ی گزارش کشتی اش دچار طوفان می شود و او را به جزیره ی ای ناشناخته می برد او به زودی در می یابد که این جزیره مسکونی است و ساکنانی دارد اما ساکنان این جزیره معمولی نیستند آنها کوتوله های ریزی هستند که نامشان لی لی پوت است جک غول پیکر اکنون در بین آنها پذیرفته شده است و ماجرای گالیور آغاز می شود یک روایت مدرن از داستان قدیمی و آشنای سفرهای گالیور . . .