aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

برای دسترسی کامل به آرشیو سایت ، ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس وارد شوید  

علاءالدین – Aladdin 1992
جز 250 فیلم برتر با رتبه 248
همراه با نسخه دوبله پارسی

علاءالدین – Aladdin 1992

خلاصه داستان :علاالدین، یک پسر خیابانی بطور تصادفی شاهزاده یاسمین که بطور مخفیانه در شهر می گردد را ملاقات می کند آن‌ها عاشق یکدیگرند اما یاسمین فقط می تواند با یک شاهزاده ازدواج کند .

برنده 2 جایزه اسکار و 3 جایزه گلدن گلوب

موآنا – Moana 2016
همراه با نسخه دوبله پارسی

موآنا – Moana 2016

خلاصه داستان :داستان انیمیشن در مورد قبیله ای است که در یک جزیره ساکن هستند و رئیس قبیله سفر به خارج از جزیره را ممنوع کرده است ولی دختر رئیس قبیله تصمیم می گیرد به دل دریا بزند تا بتواند روح اجدادش که به دل دریا می زدند را شاد کند و وضعیت زندگی قبیله شان را هم نجات دهد ولی . . .

سیاره گنج – Treasure Planet 2002
همراه با نسخه دوبله پارسی

سیاره گنج – Treasure Planet 2002

خلاصه داستان :داستان انیمیشن از این قرار است که نوجوان ماجراجویی به نام جیم نقشه‌ ای پیدا می‌کند که مسیر رسیدن به سیاره‌ی گنج را نشان می‌دهد و در همین راستا برای رسیدن به جزیره به خدمه‌ی کشتی فضایی ر. ل. لگسی و کاپیتان آملیا که درصدد دست یافتن به سیاره‌ی گنج هستند می‌پیوندد جیم پس از چندی با جان سیلور دوست می‌شود که در آشپزخانه‌ی کشتی مشغول به کار می‌شود اما جان سیلور یک ربات دزد دریایی است که در کشتی شورشی بزرگی به راه می‌اندازد . . .

هرکول – Hercules 1997
همراه با نسخه دوبله پارسی

هرکول – Hercules 1997

خلاصه داستان :هرکول فرزند ايزدان يونانی در کودکی به دست افراد هادس فرمانروای دنيای مردگان ربوده و مجبور به زندگی با انسان ها می شود او پس از نوشيدن معجونی به موجودی نيمه ايزد نيمه انسان بدل می شود که به رغم داشتن نيرويی ايزدی در کالبدی انسانی گرفتار آمده است براي بازگشت به کوه المپ و ايزد کامل شدن او بايد شجاعت و قدرت خود را در زمين اثبات کند . . .