aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

ایوا – Ava 2020
همراه با نسخه دوبله پارسی

ایوا – Ava 2020

خلاصه داستان :داستان فیلم درباره اِیوا یک قاتل خطرناک است که برای سازمان سیا کار می کند او برای کشتن افراد مشهور به شهر های مختلف سفر می کند اما در یکی از ماموریت هایش به مشکل بزرگی بر می خورد . . .

ما – Ma 2019

ما – Ma 2019

خلاصه داستان :یک زن تنها با گروهی از نوجوانان رفیق می شود و تصمیم می گیرد که به آن ها اجازه دهد در خانه اش مهمانی بگیرند درست در همان زمانی که این نوجوانان فکر می کنند شانس در خانه شان را زده است اتفاقاتی رخ می دهد که باعث می شود آن ها به انگیزه های آن زن شک کنند . . .

دختری در قطار – The Girl On The Train 2016

دختری در قطار – The Girl On The Train 2016

خلاصه داستان :داستان زندگی پس از طلاق دختری به نام Rachel Watson است او روزانه برای رفتن به سر کارش سوار قطاری می شود قطاری که در مسیرش از روبروی خانه قدیمی او می گذرد و خاطراتی را مرور می کند که . . .

خدمتکاران – The Help 2011
جز 250 فیلم برتر با رتبه 248
همراه با نسخه دوبله پارسی

خدمتکاران – The Help 2011

خلاصه داستان : بامداد شروع حقوق مدنی سه بانوی اهل می سی سی پی در شرف برداشتن قدمی اعجاب انگیز در زندگی شان هستند یکی از این سه بانو اسکیتر 22 ساله است که به تازگی از دانشگاه به خانه برگشته و بزرگترین غصه ی مادرش هم اکنون ازدواج اوست بانوی دیگر خانومی دورگه ی آمریکایی آفریقای حکیمی به نام آیبیلین است او خدمتکاری است که به تازگی فرزندش را از دست داده و بانوی سوم مینی بهترین دوست آیلین است که به دنبال شغلی محترمانه می گردد با اینکه این خانم ها تفاوت های بسیاری دارند اما دست سرنوشت آنها را با هم همراه می کند تا نقشه ای محرمانه و حیاتی را پیش ببرند . . .

برنده 1 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب