aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سیاره میمون‌ ها – Planet Of The Apes 2001

سیاره میمون‌ ها – Planet Of The Apes 2001

خلاصه داستان :یک فضانورد روی سیاره‌ ای می نشیند که در آن میمون‌ هایی شبه انسان ساکن هستند و با مشت آهنین بر سیاره حکمرانی می کنند .

چشمان بزرگ – Big Eyes 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

چشمان بزرگ – Big Eyes 2014

خلاصه داستان :داستان فیلم سرگذشت مارگارت کین نقاش دهه 50 را روایت می کند و به معروف شدن او و درگیری هایش با شوهرش والتر کین می پردازد والتر بدلیل کشیدن یک نقاشی به نام Saucer-Eyed Kids در دهه ی 50 تا 60 بسیار معروف می شود اما در حقیقت این نقاشی توسط مارگارت خجالتی کشیده شده بود.حال که مارگارت از این همه دروغ و توهم معروفیت کذایی خسته شده تصمیم می گیرد تا خودش را نشان دهد و اعلام کند که آن نقاشی کار او بوده که سرانجام به طلاق او از همسرش و نبرد در دادگاه ها برای به ثبت رساندن آن نقاشی می‌شود . . .

سایه‌ های سیاه – Dark Shadows 2012
همراه با نسخه دوبله پارسی

سایه‌ های سیاه – Dark Shadows 2012

خلاصه داستان :این فیلم داستان مردی است به نام بارناباس کالینز که یک روز درسال 1752 میلادی قلب جادوگری به نام آنجلیک بوچرد را می شکند این جادوگر او را تبدیل به خون آشامی کرده و زنده به گورش می کند حالا بعد از 220 سال او آزاد شده و اتفاق های عجیبی در انتظارش است.

مریخ حمله می‌کند! – Mars Attacks! 1996

مریخ حمله می‌کند! – Mars Attacks! 1996

خلاصه داستان :پرزیدنت جیمز دیل و معتمدش جری دانن پی می برند که ارتشی از بشقاب پرنده های مریخی بالای کره ی زمین در حال پروازند اما هر کسی نسبت به این موضوع واکنش متفاوتی نشان می دهد . . .

دامبو – Dumbo 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

دامبو – Dumbo 2019

خلاصه داستان :فیل جوانی که به واسطه‌ی گوش‌ های بزرگش قادر به پرواز است کمک می‌کند که یک سیرک به موفقیت برسد اما پس از نقشه‌ی جدید سیرک دامبو و دوستانش به رازهای کثیفی در پشت پرده پی می‌برند که . . .

خانه‌ی دوشیزه پرگرین برای بچه‌های عجیب – Miss Peregrines Home For Peculiar Children 2016
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام جیکوب می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و ما فوق طبیعی پیدا می کند مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم پرگرین است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد . . .

فرنکن‌ وینی – Frankenweenie 2012
همراه با نسخه دوبله پارسی

فرنکن‌ وینی – Frankenweenie 2012

خلاصه داستان :زمانی که اسپارکی سگ ویکتور با یک ماشین تصادف میکند و از دنیا می رود ویکتور تصمیم می گیرد از تنها راهی که می داند او را به زندگی باز گرداند اما زمانی که این سگ خرابی به بار می آورد و همسایه ها را وحشت زده می کند ویکتور تلاش می کند والدینش و همسایه ها را متقاعد کند که اسپارکی هنوز همان سگ مهربان و وفادار است ولی . . .

آلیس در سرزمین عجایب – Alice In Wonderland 2010
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :آلیس 19 ساله دوباره به سرزمین عجایب دوران کودکی خود باز می گردد و پس از دیدار با دوستان قدیمی خود این بار راه درست را برای پایان بخشیدن به دوران وحشت بار سلطنت ملکه قرمز می یابد . . .

سوئینی تاد : آرایشگر شیطانی خیابان فلیت – Sweeney Todd : The Demon Barber Of Fleet Street 2007

خلاصه داستان :بنجامين بارکرآرايش گری است که با همسر و دخترش در لندن زندگی می کند قاضی تورپين که به همسر او نظر دارد با ترتيب دادن اتهامی دروغين به بارکر او راهی زندانی در استراليا می کند سال ها بعد بارکر از زندان می گريزد و در جست و جوی زن و فرزندش با هويتی جديد : سويينی تاد به لندن ساکن می شود او با خانم لاوت روبه رو می شود که در مغازه ی پايين سلمانی سابق او بدترين پای گوشت لندن را می فروشد لاوت به بارکر می گويد که قاضی تورپين چه بلايی بر سر همسر و فرزند او آورده و بارکر نيز در صدد انتقام جويی برمی آيد . . .

برنده 1 جایزه اسکار و 2 جایزه گلدن گلوب

عروس مرده – Corpse Bride 2005
همراه با نسخه دوبله پارسی

عروس مرده – Corpse Bride 2005

خلاصه داستان :ویکتور فن دورت و ویکتوریا دورگلات بنا به ملاحضات مالی و اجتماعی خانواده‌ هایشان می‌ خواهند با هم ازدواج کنند در هنگام تمرین مراسم عروسی ویکتور مدام خطابه‌ ای را که باید بگوید فراموش می‌ کند او به جنگل می‌ رود و در حالی که خطابه‌ اش را با خود تکرار می‌ کند حلقه را از شاخه درختی که مانند یک دست از زمین بیرون آمده است می‌ گذراند شاخه در حقیقت دست عروس مرده‌ ای است که از خاک بیرون مانده است ماجراهای ویکتور سرگردانیش در دنیای مردگان و عشق یک طرفه عروس مرده به او از این جا آغاز می‌ شود . . .