aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

برای دسترسی کامل به آرشیو سایت ، ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس وارد شوید  

سوئینی تاد : آرایشگر شیطانی خیابان فلیت – Sweeney Todd : The Demon Barber Of Fleet Street 2007

خلاصه داستان :بنجامين بارکرآرايش گری است که با همسر و دخترش در لندن زندگی می کند قاضی تورپين که به همسر او نظر دارد با ترتيب دادن اتهامی دروغين به بارکر او راهی زندانی در استراليا می کند سال ها بعد بارکر از زندان می گريزد و در جست و جوی زن و فرزندش با هويتی جديد : سويينی تاد به لندن ساکن می شود او با خانم لاوت روبه رو می شود که در مغازه ی پايين سلمانی سابق او بدترين پای گوشت لندن را می فروشد لاوت به بارکر می گويد که قاضی تورپين چه بلايی بر سر همسر و فرزند او آورده و بارکر نيز در صدد انتقام جويی برمی آيد...

برنده 1 جایزه اسکار و 2 جایزه گلدن گلوب

دامبو – Dumbo 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

دامبو – Dumbo 2019

خلاصه داستان :فیل جوانی که به واسطه‌ی گوش‌ های بزرگش قادر به پرواز است کمک می‌کند که یک سیرک به موفقیت برسد اما پس از نقشه‌ی جدید سیرک دامبو و دوستانش به رازهای کثیفی در پشت پرده پی می‌برند که . . .

خانه‌ی دوشیزه پرگرین برای بچه‌های عجیب – Miss Peregrines Home For Peculiar Children 2016
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام جیکوب می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و ما فوق طبیعی پیدا می کند مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم پرگرین است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد . . .

فرنکن‌ وینی – Frankenweenie 2012
همراه با نسخه دوبله پارسی

فرنکن‌ وینی – Frankenweenie 2012

خلاصه داستان :زمانی که اسپارکی سگ ویکتور با یک ماشین تصادف میکند و از دنیا می رود ویکتور تصمیم می گیرد از تنها راهی که می داند او را به زندگی باز گرداند اما زمانی که این سگ خرابی به بار می آورد و همسایه ها را وحشت زده می کند ویکتور تلاش می کند والدینش و همسایه ها را متقاعد کند که اسپارکی هنوز همان سگ مهربان و وفادار است ولی . . .

عروس مرده – Corpse Bride 2005
همراه با نسخه دوبله پارسی

عروس مرده – Corpse Bride 2005

خلاصه داستان :ویکتور فن دورت و ویکتوریا دورگلات بنا به ملاحضات مالی و اجتماعی خانواده‌هایشان می‌خواهند با هم ازدواج کنند در هنگام تمرین مراسم عروسی ویکتور مدام خطابه‌ای را که باید بگوید فراموش می‌کند او به جنگل می‌رود و در حالی که خطابه‌اش را با خود تکرار می‌کند حلقه را از شاخه درختی که مانند یک دست از زمین بیرون آمده است می‌گذراند شاخه در حقیقت دست عروس مرده‌ای است که از خاک بیرون مانده است ماجراهای ویکتور سرگردانیش در دنیای مردگان و عشق یک طرفه عروس مرده به او از این جا آغاز می‌شود . . .

خواب آلود – Sleepy Hollow 1999
همراه با نسخه دوبله پارسی

خواب آلود – Sleepy Hollow 1999

خلاصه داستان :در سال 1799 بازرس ايچابود کرين از پليس نيويورک بر خلاف ميلش به شهر کوچکی به اسم اسليپی هالوو فرستاده می شود تا راز يکسری قتل ها را که در آنجا اتفاق افتاده حل کند جسد تمام قربانيها در وضعيت بدون سر پيدا شده اند و افراد شهر معتقدند که روح مرد اسب سوار بدون سر که سالها قبل در آنجا کشته شده به قصد انتقام افراد شهر را می کشد کرين اعتقادی به اين حرفها ندارد و از پذيرفتن نظريه مرد اسب سوار سرباز می زند و شروع به تحقيقات برای پيدا کردن قاتل می کند اما پس از روبرو شدن با مرد اسب سوار بدون سر آنرا باور می کند و می کوشد با کمک دختری به اسم کاترين و پسر يکی از قربانيان راز اين افسانه هولناک را دريابد . . .