aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال (خرید و دریافت لینک دانلود ) به صفحات مجازی ما مراجعه کنید.  

سگ‌ های جنگی –  War Dogs 2016

سگ‌ های جنگی – War Dogs 2016

خلاصه داستان :فیلم داستان واقعی دو مرد جوان به نام های دیوید و افریم است که برنده‌ی یک قرارداد 300 میلیون دلاری می شوند تا مهمات جنگی آمریکا را در افغانستان تامین کنند . . .

سفر جاده ای – Road Trip 2000

سفر جاده ای – Road Trip 2000

خلاصه داستان :داستان فیلم در مورد چهار جوان است که به دنبال پس گرفتن فیلم پ‌_ورنویی هستند که به اشتباه به یکی از دوست دخترهایشان پست کرده اند و ناچار به سفری 1800 مایلی می شوند . . .

جوکر – Joker 2019
جز 250 فیلم برتر با رتبه 58
همراه با نسخه دوبله پارسی

جوکر – Joker 2019

خلاصه داستان :داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک و یک کمدین شکست خورده است و اتفاقاتی باعت می‌شود که او تبدیل به آدمی بی‌رحم و ترسناک شود .

برنده 2 جایزه اسکار و 2 جایزه گلدن گلوب

خماری : قسمت سوم – The Hangover Part III 2013

خماری : قسمت سوم – The Hangover Part III 2013

خلاصه داستان :این بار خبری از عروسی و مهمانی مجردی نیست اما گروه بعد از اینکه به جاده می زنند با ماجراهای جدیدی روبرو می شوند . . .

خماری : قسمت دوم – The Hangover Part II 2011

خماری : قسمت دوم – The Hangover Part II 2011

خلاصه داستان :بلافاصله پس از میهمانی مجردی در لاس وگاس فیل ، استو ، آلن و داگ برای جشن عروسی استو به تایلند می روند برنامه استو برای مهمانی قبل از ازدواج درست از آب در نمی آید . . .

خماری – The Hangover 2009

خماری – The Hangover 2009

خلاصه داستان :این فیلم ماجراهای پیامد یک شب بد مستی سه ساقدوش و یک داماد است در لاس و گاس دو روز پیش از عروسی صبح روز بعد وقتی در اتاق نیمه ویران هتل بیدار می شوند یک ببر در حمام است و دندان یکی شکسته و از همه مهم تر داماد گم شده است و یک ماشین پلیس در پارکینگ هتل به نام آنها پارک شده . . .

برنده 1 جایزه گلدن گلوب